Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP 2012 aneb ...

Všichni, kdo rádi volný pád, slunce a bikini, si nezapomeňte poznamenat toto datum!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP
pátek 3. srpna 2012 21:00
(konec +- sobota 4. srpna 2012 04:00)
Lom
Hříměždice (CZ)
3.- 4. srpna 2012 proběhne v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami již 13. ročník mistrovství republiky ve skocích do vody.

HIGH JUMP není pouze adrenalinový sportovní zážitek. Během těchto dvou horkých prázdninových dnů zažijete trochu více vzrušení ve spojení s hudbou a vychytávkami než na kdejakém hudebním festivalu.

HIGH JUMP je domácí variantou cliffdivingových závodů konaných po celém světě. Historie říká, že tento sport vznikl na Hawaii, kde se muži vrhali střemhlav ze skály, aby dokázali odvahu místním ženám. Současnost říká, že jde o skvělou zábavu v nádherném prostředí žulového lomu v Hřiměždicích za účasti krásných žen a lomu plného charismatických a vtipných pohodářů se skvělým doprovodným programem.Denní program nabízí profesionální exhibici a soutěž v extrémních skocích do vody z 12 a 16 metrové věže a 5 metrové houpačky. V hlavních rolích se představí jak skokanská špička ze zahraničí, tak čeští borci, poprvé v historii Highjump bude předveden 3x exhibiční skok z 20 metrů. HIGH JUMP dále obšťastní svou účastí světové hvězdy cliffdivingu, jako Anna Bader, Ilya Schurov, Andreas Hulliger, Christian Guth a další.

Tento zážitek si rozhodně nenechte ujít a přijďte zkouknout, co tato dáma umí roztočit, zabalit a vykroutit!Součástí závodu bude i nejbizarnější skokanské odvětví zvané SPLASHDIVING (pro představu a lidově "placáky"), letos pod hlavičkou partnera s názvem EVROPA 2 CRAZY JUMP, jehož cílem není ladný dopad, ale naopak to, aby vystříklo co nejvíce vody.

BUDWEISER BUDVAR Highjump není bezvýznamná prázdninová „sranda“, je to event a komunita, která vychovala nejlepší domácí skokany a skokanky světové úrovně. Například Lucie Absolonová, Jan Slánský či Michal Navrátil, naše skokanská „celebrita číslo jedna“, začal na Highjumpu kariéru, která ho v dnešní době řadí mezi nejúspěšnější skokany světa. Jako high diver získal dokonce prestižní angažmá ve vodním divadle na lodi Allure of the Seas a v současnosti boduje na předních pozicích ve světové sérii RED BULL CLIFFDIVING.Večerní program bude třešinkou na dortu, která Vás zasytí až do ranních hodin. Hřiměždický lom se promění v jeden velký mejdan, kde se Vám na RED BULL TOUR BUS představí např. PRAGO UNION, HORKÝŽE SLÍŽE , U-CEEE nebo UNITED FLAVOUR BAND. Rytmus ve Vašem těle rozhodně probudí i náš letošní speciální host, a to v pátek na Jagermeister stagei DJ A-Skillz.

Více informací o akci Highjump naleznete na www.highjump.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 25. 6. 2012 14:00
Chovancová, Michaela. 2012. BUDWEISER BUDVAR HIGH JUMP 2012 aneb .... Vychytané.cz. [Online] 25. 6. 2012. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5730. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BUDWEISER-BUDVAR-HIGH-JUMP-2012-aneb-...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 14:07