Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Další misska dostane kopačky od sportovce

Téměř všechny vítězky soutěží krásy krátce po svém zvolení zarytě tvrdí, že svého dosavadního přítele jen tak nehodlají opustit. Za pár měsíců je všechno jinak a modelky můžeme vídat v náručí svalnatých sportovců. Ne jinak je tomu i v případě loňských vítězek jediné národní soutěže krásy, České Miss World 2011 Denisy Domanské a České Miss Earth 2011 Šárky Cojocarové. Obě byly přistiženy po boku právě se rozvádějícího hokejisty Martina Tůmy a ligového fotbalisty Pavla Mezlíka. Nejednalo se ovšem o vášnivé vzplanutí, nýbrž o podporu dobré věci. Zúčastnili se totiž druhého oficiálního tréninku běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny.
Přidat na Facebook
K tréninku se přidal i herec a moderátor Lukáš Hejlík, který byl pod neustálým dohledem své přítelkyně Anežky. Ani tohle mu však nezabránilo protáhnout kolemjdoucím slečnám těla při společné rozcvičce na nadcházející běh. Ten se uskuteční již v neděli 17. června od 12 hodin u obchodního centra Olympie. Udělat něco pro své zdraví a kondici přijdou brněnské rodačky moderátorka Gabriela Partyšová, zpěvačka Monika Bagárová a druhá Česká Vicemiss 2008 Elisavet Charalambidu.

Své síly zde můžete změřit i s profesionálními sportovci z Dukly Praha, mezi nimiž bude sjezdový lyžař Ondřej Bank a skokan na lyžích Jakub Janda. Novinkou tohoto ročníku je tzv. Moje výzva, kterou si sami stanovíte při registraci. Šárka Cojocarová, držitelka světového titulu „nejlepší tělo v plavkách“, se vsadila s fotbalistou FC Zbrojovky Brno Pavlem Mezlíkem, že pokud brněnskou trať neuběhnou pod půl hodiny, tak si na jeden den vymění své role. Šárka natáhne kopačky a štrupny, zatímco Pavel obuje vysoké podpatky a Šárku zastoupí na přehlídkovém mole.Jednotlivých etap běžeckého seriálu se účastní i herci z populárního seriálu Cesty domů, kteří již dříve podporovali dětské pacienty motolské nemocnice. Tuto neděli v Brně budou seriál Cesty domů reprezentovat Kamila Špráchalová, Pavla Vitázková, Klára Jandová nebo také Viktor Limr. Výtěžek ze startovného poputuje na dětské kardiocentrum do FN v Motole, a to v minimální výši 300 000 CZK. Nejen celebrity ale všichni zúčastnění tak pomůžou dobré věci.

Dostane Šárka Cojocarová od Pavla Mezlíka kopačky nebo mu nasadí podpatky a vyšle ho na přehlídkové molo? Tipněte si a přijďte se přesvědčit, jak celá sázka dopadne!
Splňte si svou výzvu! Více na www.run-tour.cz

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
středa 13. 6. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Další misska dostane kopačky od sportovce. Vychytané.cz. [Online] 13. 6. 2012. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5721. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dalsi-misska-dostane-kopacky-od-sportovce
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:18