Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FREERIDE.CZ SUMMER NIGHT 2012

Pro všechny z vás, kdo ať už aktivně nebo pasivně holdujete adrenalinovým sportům, připravuje internetový magazín Freeride.cz svůj vůbec první letní mejdan!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
FREERIDE.CZ SUMMER NIGHT 2012
sobota 16. června 2012 21:00
(konec +- neděle 17. června 2012 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Přijďte se naposledy před časem letních prázdnin a dovolených sejít s kámošema, kteří mají rádi snowboarding, freeskiing, biky, surfing, wakeboarding, kiteboarding, windsurfing, longboarding... Prostě ať už jezdíte nebo se prostě jen vozíte na čemkoliv, určitě byste měli v sobotu 16. června dorazit do pražského klubu Roxy!

Freeride.cz, jakožto největší český online magazín zabývající se extrémními sporty, pro vás už několik let organizuje podzimní premiérové mejdany a akce na horách. Letos tu ale je novinka - letní párty. Zveme vás na akci, kde všichni zaručeně potkáte svoje známý z hor nebo pláží, společně před létem pokecáte, popijete, zatančíte... a my vám můžeme slíbit, že se budete celou noc skvěle bavit!

Klub pro vás bude otevřen od 21 hodin, takže se nalaďte pivkem na zahrádce a pak šup do Roxy. Symbolickým vstupným 70 Kč nejen že trochu podpoříte Freeride.cz partu, ale vysloužíte si i lístek do nabité tomboly, ve které budete moci později vyhrát parádní ceny od partnerů akce. V ceně vstupu je samozřejmě i tradiční Jägermeister Welcome Shot od krásných Jäger Chicks. Další lístky do tomboly si pak budete moci přikoupit ve Freeride.cz stánku přímo v klubu, kde za 50 Kč dostanete další dva lístky + dárkový balíček nadupaný samolepkami a dalšími dárečky od partnerů.

Na úvod programu vás svým setem nažhaví mladý a nadějný DJ N’Zym a poté přijde na řadu originální módní přehlídka v podání party Freshlabels.cz Následovat bude premiéra zbrusu nového Freeride.cz videospotu, traileru na podzimní masakr v podobě Snowporning party tour a promítačka parádní 20minutové videokompilace Red Bull Video Highlights, ve které uvidíte nejnašláplejší záběry ze všech v úvodu jmenovaných sportů z uplynulého roku. Kolem jedné hodiny pak vyhlásíme tombolu a potom vás až do rána na parketu zaručeně udrží duo DJs Akvamen & Robot, kteří si to mimo jiné rozdají mezi sebou v atraktivním DJ Battlu.

Po celou dobu na vás budou na baru čekat akční ceny na drinky večera, v Samson BeerPong turnaji budete moci vyhrát parádní ceny a ještě se při tom skvěle bavit. Pro ty, kdo si budou chtít na chvíli odpočinout, bude připraven příjemný Vans Chill-Out, kam si můžete dojít pro Vans vafli zdarma (!), to vše za hudby by DJ F.D.P. aka Filip De Pina ze seskupení Miruf World. A ti z vás, kdo by chtěli podpořit ještě více, si mohou ve Freeride.cz stánku zakoupit třeba triko, mikču nebo alespoň placku ;-)


Program:
Jägermeister Welcome Shot
Welcome Set by DjJ N’Zym
Freshlabels.cz Fashion Show
Snowporning 2012 Party Tour trailer
Freeride.cz ShowReel 2012 premiéra
Red Bull Video Highlights (cca 20min promítání)
Samson BeerPong turnaj
Vans Chill-Out + DJ F.D.P.
Tombola o parádní ceny
Akvamen vs. Robot DJ Battle... till dawn

Partneři akce: Vans, Jägermeister, Red Bull, Samson, Grow Shop, Freshlabels.cz

Mediální partneři: Radio Spin, Studentskaleta.cz, Studentpoint.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 12. 6. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. FREERIDE.CZ SUMMER NIGHT 2012. Vychytané.cz. [Online] 12. 6. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5669. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FREERIDE.CZ-SUMMER-NIGHT-2012
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.152s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 05:52