Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prahu ovládnou punkoví Blink-182 i Simple Plan

Společnost Ticketportal nabízí v předprodeji vstupenky na druhý ročník Prague City Festival 2012. Dvoudenní hudební akce se uskuteční od 29.června do 30.června v prostorách Výstaviště Praha Holešovice a přivítá takové zahraniční hvězdy jako je Blink-182 nebo Simple Plan. Z českých kapel se mohou všichni příznivci kvalitní hudby těšit na Clou či pražské duo Cartonnage.
Přidat na Facebook
Poslední červnový týden se holešovické Výstaviště promění v jednu obrovskou hudební stage. Po loňském úspěšném debutovém ročníku se zde opět roztepe srdce Prague City Festivalu, na kterém se představí taková hudební esa, jako je americký pop-punkový fenomén Blink-182, velšská kapela Lostprophets, kanadští Simple Plan či tuzemský boyband Clou. Vstupenky jsou k zakoupení exkluzivně v síti Ticketportal od 1295 CZK na oba dny festivalu, nyní s novinkou pro stání u pódia pro 2 osoby za 1590 CZK. V omezeném množství jsou také k dispozici jednodenní vstupenky od 999 CZK. Pro ty nejnáročnější z návštěvníků jsou připraveny dvě kategorie VIP lístků – VIP Golden za 2590 CZK a VIP Platinum za 4390 CZK.

Prague City Festival společně se Ticketportalem přichystal všem svým návštěvníkům nevšední hudební zážitek, při kterém si přijdou na své fanoušci rozlišných hudebních žánrů. Hned první den vystoupí autoři hitů jako Perfect World, Crazy, či Welcome To My Life – populární Kanaďané Simple Plan. Mezi dalšími Lostprophets, Black Stone Cherry, Street Drum Corps nebo Blink-182. Z české scény ten den vystoupí Clou a The Pooh.

Druhý den, kterému budou vévodit New Order, nabídne speciální audiovizuální show brazilského DJe Amona Tobina, skupinu Hadouken, Seňora Coconuta, Shantel & Bucovina Club, Dubiozu Kolektiv nebo tuzemské duo Cartonnage.

Vystoupení kapel se budou podle slov pořadatelů odehrávat na dvou scénách – hlavní bude opět umístěna na Bruselskou cestu, druhé pódium tentokrát vyroste v Incheba Aréně na scéně Dlouhohrajících desek. Součástí festivalového areálu bude také „oddechová“ chill-out zóna v Průmyslovém paláci, kde najdou útočiště všichni ti, kteří se v průběhu programu potřebují někde zregenerovat a dobít energii.

Podrobnosti na www.ticketportal.cz

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 11. 6. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Prahu ovládnou punkoví Blink-182 i Simple Plan. Vychytané.cz. [Online] 11. 6. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5668. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prahu-ovladnou-punkovi-Blink-182-i-Simple-Plan
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 14:06