Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nadace Terezy Maxové s firmou Accenture udělaly radost dětem

Za účasti topmodelky a patronky Nadace Terezy Maxové, předních představitelů společnosti Accenture a také jejich zaměstnanců, kteří se dobrovolně zapojili do organizace, se v pátek 1. června uskutečnil od 15 hodin v Sokolovně v Průhonicích „Dětský den“. Po úspěšném loňském ročníku se i letos těšil velkému zájmu ze strany dětí a dětských domovů.
Přidat na Facebook
Akce si tentokrát kladla za cíl představit dětem různé druhy sportů. Děti měly možnost si jednotlivé sporty vyzkoušet, zasoutěžit si, potrénovat či pouze shlédnout zajímavé exhibice zúčastněných VIP sportovců. Dětský den podpořili svou účastí tanečníci Dance Academy Prague By Yemi A.D. Projekt měl v dětech vzbudit zájem o sport a vše, co s ním souvisí. Součástí konceptu byla i hudebně zábavná část, kdy si děti za doprovodu moderátora a DJ Adama Nedvídka mohli vyzkoušet zpívat „karaoke“. „Dětský den“ se řadí mezi charitativní aktivity, podporované společností Accenture a realizované v úzké spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem.

Letošní ročník Dětského dne si vzal za úkol ukázat dětem, že sport a zdraví jdou ruku v ruce. Na jednotlivých stanovištích si pod vedením známých sportovců a dobrovolníků z Accenture mohly vyzkoušet různé aktivity z oblasti lakrosu (pod vedením SK Jižní město Lacrosse), amerického fotbalu (pod vedením Prague Panthers) či tance (ZUMBA s cvičitelkou Alicí Stodůlkovou, která účinkovala v pořadu StarDance, a workshop pod vedením tanečníků z Dance Academy Prague by Yemi A.D.).“Paleta nabízených možností byla pestrá. Děti si vyzkoušely například hod či strefování se lakrosovým míčkem do branky, sbírání míčků, štafeta s lakrosovou holí, výuka a soutěže amerického fotbalu nebo točení boků při zumbě.”, uvedla Zuzana Štíhlová, ředitelka marketingu a komunikace společnosti Accenture v České republice.

Sportovně laděným odpolednem provázel již zmiňovaný moderátor a DJ Adam Nedvídek, který dynamickou hudbou zpříjemňoval i jednotlivé sportovní exhibice – např. vzorové utkání intercrossu, amerického fotbalu, vystoupení tanečníků Dance Academy Prague by Yemi A.D. či exhibice s míčem. Vrcholem celého odpoledne bylo sportovní utkání dětí v lakrosu a americkém fotbalu. Na závěr akce byli děti obdarovány opravdovými medailemi.

Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 4. 6. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Nadace Terezy Maxové s firmou Accenture udělaly radost dětem. Vychytané.cz. [Online] 4. 6. 2012. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5666. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nadace-Terezy-Maxove-s-firmou-Accenture-udelaly-radost-detem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 14:56