Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Bára Nesvadbová, Gábina Partyšová a další civčily pro dobrou věc!

Krásky českého showbyznysu si protáhly těla pro dobrou věc. Pomoci malému Davídkovi, který trpí mozkovou obrnou, přišly Bára Nesvatbová, Jana Stryková, Gábina Partyšová, Daniela Písařovicová a Kateřina Herčíková.
Přidat na Facebook
České celebrity strávily sobotní odpoledne ve znamení cvičení pilates za účelem dobré věci. Dámy českého showbyznysu se potkaly ve studiu More than pilates za účelem charitativní akce. Z vybraných prostředků poputuje celá částka na pomoc malému Davídkovi, který trpí od narození mozkovou obrnou. Své tělo si přišla protáhnout spisovatelka Bára Nesvadbová, herečka Jana Stryková, moderátorka Gábina Partyšová, Daniela Písařovicová a nebo také herečka Kateřina Herčíková, která přišla v doprovodu svého pejska. "Jsem velice ráda, že alespoň takto mohu pomoci Davídkovi, který trpí od narození tak závažnou nemocí jako je mozková obrna," říká Bára Nesvadbová.Zdroj: TZ Blue Gekko
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 12. 6. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Bára Nesvadbová, Gábina Partyšová a další civčily pro dobrou věc!. Vychytané.cz. [Online] 12. 6. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5664. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bara-Nesvadbova,-Gabina-Partysova-a-dalsi-civcily-pro-dobrou-vec!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.12s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 10:35