Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podnapilí mladíci tropili výtržnosti na aletickém stadioně

V pondělí, krátce před 14tou hodinou, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se na Stadioně mládeže vyskytují dva podnapilí mladíci. Tito se na stadion dostali přelezením plotu a a nyní se zde chovají velmi hlučně, obtěžují a napadají ostatní uživatele tohoto sportovního zařízení.
Přidat na Facebook
Na místo byla vyslána rychlá operativní jednotka MP Zlín, která zjistila, že se jedná o dva 16leté mladíky, z Lukova a z Vizovic, oba studenty střední školy ve Zlíně. Ke strážníkům se také přihlásila svědkyně, učitelka 1.ZŠ Emila Zátopka, která zde měla s dětmi hodinu tělesné výchovy. Tato uvedla, že jeden z jejích svěřenců byl mladíky fyzicky napaden úderem do obličeje a to jen proto, že je požádal, aby se zklidnili a z místa odešli. U obou byla provedena orientační dechová zkouška s výsledkem pozitivním, Lukovjan 1,847 promile alkoholu v organizmu a Vizovjan 1,494 promile alkoholu v organizmu.

Mladíci se poté snažili vyhnout se oznámení o situaci zákonným zástupcům, jelikož oba shodně uvedli neexistující telefonní kontakty. Měli ovšem smůlu, ten den službukonající operační důstojník je zároveň i jejich externím vyučujícím a tak si kontakty dohledal prostřednictvím školy. Za své protiprávní jednání si odnesli blokovou pokutu ve výši 200 CZK a o celém incidentu bude informováno OSPOD MMZ.

Opil se pod obraz boží, na vernisáži obrazů
V prostorách Divadla pracujících se v úterý konala vernisáž obrazů, jejíž součástí bylo i občerstvení, včetně rozlévaného alkoholu. Tohoto ihned využil asociál z Rožnova pod Radhoštěm, ovšem zdržující se ve Zlíně, 57letý muž. Tento se občerstvoval a občerstvoval, až se přivedl do stavu, kdy nebyl schopen divadlo opustit. Z tohoto důvodu si zaměstnanec divadla krátce před 21tou hodinou přivolal na pomoc strážníky Městské policie Zlín. Ti u muže provedli orientační dechovou zkoušku s výsledkem 3,090 promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k tomu, že dotyčný se nacházel ve stavu vylučujícím komunikaci, natož pohybu, byla na místo přivolána i RZS ZK, která jej převezla do KBN Zlín k dalšímu ošetření.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
středa 30. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Podnapilí mladíci tropili výtržnosti na aletickém stadioně. Vychytané.cz. [Online] 30. 5. 2012. [Citace: 7. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5663. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podnapili-mladici-tropili-vytrznosti-na-aletickem-stadione
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.133.27
Serverový čas: čtvrtek 7. července 2022 03:18