Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Někdo na Havanu? Tak na Wake Jam!

Vyhrajte si láhve Havana Club a vstupy na Wake Jam! Kdo zaváhá, prohloupí!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Wake Jam
neděle 17. června 2012 21:00
(konec +- pondělí 18. června 2012 04:00)
Žluté lázně
Praha (CZ)
Soutěžilo se o 3x Havana láhev + 6x vstupenka na Wake Jam (vždy 1 láhev + 2 vstupenky, tedy 3 výherci) :). Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
To, že Havana Mojito patří neodmyslitelně k létu, věděl už Ernest Hemingway, když pro svět objevil svůj oblíbený koktejl z kubánského rumu!

Tým Havana Club vyráží v létě na vybrané hudební festivaly a akce. Nečekejte ale standardní promotéry a hostesky. Tým je vybraný z fanoušků rumu Havana Club, z lidí, kteří mají každý svůj vlastní talent, takový český tým X-menů. Jeho součástí bude třeba i Jan Webber - mistr světa v Hacky sacku.

Celé léto budou fanoušci také moci soutěžit o láhve tříleté Havany (Havana Club Aňejo 3 Aňos), stylové kelímky na Havana Mojito a vstupenky na námi podporované festivaly. První z podporovaných akcí bude pražský Wake Jam, který proběhne v neděli 17. června ve Žlutých lázních v Praze.Pokud chcete vyhrát na tuhle akci vstupenky (a k nim láhev pravého kubánského rumu Havana Club a 6 kelímků na Havana Mojito), stačí odpovědět na otázku v soutěži a mít trochu štěstí. Ernest a Štěstěna nechť stojí při vás!

Více informací na www.havana-club.com/cz

Více informací o festivalu najdete tady: www.http://wake-jam.cz/V závěru své seminární práce shrnu všechny zjištěné poznatky jak z teoretické, tak z praktické, resp. analytické části práce, a pokusím se z těchto vytvořit shrnující doporučení aplikovatelná nejen v prostředí české ekonomiky, ale v podstatě v prostředí veškerých světových ekonomik.

Věcné ceny budou vítězům soutěže předány zástupci Vychytané.cz, případně budou po domluvě zaslány doporučeně poštou.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 8. 6. 2012 10:00
Chovancová, Michaela. 2012. Někdo na Havanu? Tak na Wake Jam! . Vychytané.cz. [Online] 8. 6. 2012. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5661. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nekdo-na-Havanu?-Tak-na-Wake-Jam!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:10