Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Votvírák 2012 slibuje silný line-up

Díky multižánrovému hudebnímu programu si vybere každý.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Votvírák festival
pátek 15. června 2012 18:00
(konec +- pondělí 18. června 2012 18:00)
Milovice
Milovice (CZ)
Čtyři stage Vás budou neúnavně zásobovat exhibicemi rockových, popových a hip-hopových formací. Svou „padesátku“ zde letos oslaví skupina Olympic v čele s Petrem Jandou, který k oslavám kapely připojí i své sedmdesáté výročí. Kulaté třicáté narozeniny slaví také rocková legenda Arakain, jež patří k tradičním kapelám festivalu. Páteční program pojede ve stylu hudebních hvězd jako jsou Mig 21 s lídrem Jirkou Macháčkem, který herce nezapře. Nejen pro mladé slečny zahrají partičky Mandrage a UDG, pro hip-hopové fandy tu budou např. jihlavští Pio Squad či stále oblíbenější Prago Union. Ze slovenských kapel svou show dále ukáží Desmod a stále oblíbený Václav Neckář se skupinou Bacily.

V sobotním programu zazní velká hudební jména jako např. Chinaski, kteří zahrají 5 skladeb vybíraných přímo Vámi. Naostro to rozjedou Rybičky 48 z Kutné hory. Neuvěřitelnou hudební show zajistí electro-pop-punková banda Skyline, pop-rockový band Charlie Straight, kteří svou inspiraci načerpali od Coldplay či Radiohead až po Daft Punk a další. Lety mimo se pochlubí svou novou deskou Playback. Do varu posluchače jistě dostane i stále se vracející slovenská punková banda Iné Kafe. Návrat hlásí i legenda Lipo. Na natočení nového videoklipu bude lákat čáslavská Civilní obrana. Potěšení jistě přinese objev roku kapela Goodfellas.

Pro vytrvalce festival připravil každoroční Rockotéku radia HEY!, která končí až se svítáním. Na návštěvníky čekají jak zajímaví interpreti české a slovenské hudební scény, tak také různorodý doprovodný program jako tradiční pouťové atrakce a adrenalinové campy. V rámci festivalu proběhne i paintbalový turnaj – třetí kolo české ligy paintbalu a současně mezinárodní paintbalový turnaj.

Za velké lákadlo festivalu se považuje každoroční možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce, a to s obrovskou slevou ve výši 80 %.
winslayer
(Lukáš Plaček)
středa 6. 6. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Votvírák 2012 slibuje silný line-up. Vychytané.cz. [Online] 6. 6. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5651. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Votvirak-2012-slibuje-silny-line-up
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.211.239.1
Serverový čas: pátek 3. února 2023 14:23