Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sázavafest plný novinek!

Jako první a největší novinku si pořadatelé připravili speciální limitovanou slevovou akci 1+1 vstupenka zdarma!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Sázavafest
čtvrtek 2. srpna 2012 21:00
(konec +- pátek 3. srpna 2012 04:00)
Areál Zelený Ostrov
Benešov (CZ)
Od 1. června tak mají všichni fanoušci festivalu jedinečnou příležitost koupit si vstupenku na Sázavafest a druhou dostat jako dárek! Akce 1+1 je však limitovanou sérií a končí do vyprodání zásob.

Druhou speciální festivalovou akcí je konání druhé zahřívací Warm-up party, která se pořádá již tento pátek 1. června v Music Clubu OKO v Novém Boru. Mimo bohatého programu laděného do festivalové nálady se představí DJ, který vystoupí na v ProMoPro Dance Hall s MIKE CANDYS nebo SAK NOEL – JERRY DEEJAY. Společně s ním zahraje bývalý kormidelník pražské ranní radiové show Koláč alias KOLÁČ DEEJAY z projektu DANCE MANIA. A jako speciální host se představí zakladatel projektu DANCE MANIA – MIKAEL VAN DIKEEN.

Mezi další nové události patří spuštění veřejného hlasování Sázavafest Battle! Kapely, ale i sólisté, které mají ambici představit se na letošním ročníku zavedeného festivalu, se utkají v internetovém hlasování o přízeň čtenářů a návštěvníků festivalu. Fanouškovské hlasování probíhá od 30. května do 19. června a hlasovat v něm budou moci všichni registrovaní uživatelé serveru Muzikus.cz a Sázavafest.

Prozatím poslední festivalovou novinkou je výměna švédské kapely You Say France & I Whistle za kytarovku Frantic Sunday, která se tak poprvé představí českému publiku a to hned jako předkapela hlavních headlinerů Sázavafestu, kapely Kaiser Chiefs! Ve svém projevu dostávají Frantic Sunday svého jména a jejich typickým rysem jsou zběsilé live show s elektrickým nábojem. Kolem sebe navíc vytvářejí atmosféru plnou pozitivní energie a od počátku až do konce je jejich pop-rocková tvorba prostoupena šíleným tempem a chytlavými melodiemi, které zní nově, tak i klasicky zároveň.

Připomeňme, že 12. ročník Sázavafestu nabídne celou řadu hudebních a nehudebních jmen. Za českou scénu to budou např. Monkey Business, Tomáš Klus, Mig 21, Xindl X, Buty, Aneta Langerová, Charlie Straight, Nightwork, UDG, Wohnout, Mandrage a ze zahraničí do Benešova zavítají Skindred, Molotov, Kaiser Chiefs, Fun Lovin‘ Criminals, Lyre le Temps, DJ Paul Oakenfold, Chris Sadler, Mike Candys, Katarína Knechtová a mnoho dalších. A samotný festival v Benešově proběhne od 2. do 5. srpna.

Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal a od 1. června i k dostání na pokladnách Českých drah za 1290 Kč + poplatky.

Více na www.sazavafest.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 1. 6. 2012 13:00
Chovancová, Michaela. 2012. Sázavafest plný novinek!. Vychytané.cz. [Online] 1. 6. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5635. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sazavafest-plny-novinek!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 17:07