Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Divadelní scéna na Colours of Ostrava s Barborou Hrzánovou a dalšími

V novém areálu v Dolní oblasti Vítkovic vystoupí nejen mnoho zahraničních a domácích kapel, ale proběhne jako tradičně i bohatý nehudební program – divadelní představení.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Colours of Ostrava
čtvrtek 12. července 2012 18:00
(konec +- pondělí 16. července 2012 20:00)
Ostrava
Ostrava (CZ)
„Na rozdíl od loňského roku, kdy jsme pro řadu z těchto aktivit museli využít i místa mimo festivalový areál v centru Ostravy, letos se vše díky mnoha zajímavým a unikátním budovám a zákoutím odehraje v rámci jednoho areálu,“ podotýká ředitelka festivalu Zlata Holušová, a dodává: „Jako první z bohaté nabídky můžeme prozradit divadelní program, který je již kompletně potvrzen.“

„Letošní nabídka divadel je opět žánrově velmi široká – od hereckého koncertu Barbory Hrzánové přes současný tanec, improvizaci, loutkové divadlo až po pohádky pro děti,“ uvádí dramaturg divadelní scény Jiří Moravčík. Představení se odehrají v novém areálu na dvou místech. „Technicky náročnější v sále Plynojemu, komornější pak v jedné z budov dolu Hlubina,“ dodává Moravčík.

Návštěvníci letošních Colours of Ostrava tak uvidí představení Muži režisérky Adély Laštovkové Stodolové a režijní dvojice SKUTR, syrové a živočišné představení současného tance Brut našeho předního souboru NANOHACH, společné představení herečky Anny Polívkové a tanečního souboru VerTeDance Případy Dr. Toureta, dále držitelku Thálie, herečku Barboru Hrzánovou v kultovní inscenaci Hrdý Budžes Divadla A. Dvořáka v Příbrami, loutkovou improvizaci Automat na filmy souboru Buchty a loutky, novou hudebně - kabaretní formaci divadla DNO nazvanou iDolls, první českoslovinskou loutkovou soap operu s hudbou skupiny ABBA Back to Bullerbyn souboru Divadlo Športniki & LG Maribor, otevřený divadelně-hudební improvizační večer Stand´artní kabaret Divadla VOSTO5 a loutkovou pohádku Červená Karkulka aneb Tanečnice souboru THeatr ludem.
winslayer
(Lukáš Plaček)
čtvrtek 3. 5. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Divadelní scéna na Colours of Ostrava s Barborou Hrzánovou a dalšími. Vychytané.cz. [Online] 3. 5. 2012. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5620. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Divadelni-scena-na-Colours-of-Ostrava-s-Barborou-Hrzanovou-a-dalsimi
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 12:24