Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Navštivte dobročinný hudební projekt Vltava rocková!

V Boršově nad Vltavou se v sobotu 9. června 2012 uskuteční dobročinný hudební festival VLTAVA ROCKOVÁ ve prospěch handicapovaným dětem. Generálním partnerem tohoto jedinečného projektu je společnost Global Energy a.s, alternativní dodavatel elektrické energie a zemního plynu. Sami zaměstnanci se v rámci festivalu aktivně zapojí do zážitkových programů, v rámci kterých si lidé budou moci vyzkoušet, jaké to je žít s postižením.
Přidat na Facebook
Obec Boršov nad Vltavou ve spolupráci se Střediskem pro ranou péči České Budějovice představují dobročinný hudební projekt VLTAVA ROCKOVÁ – hudba spojuje. Středisko pro ranou péči je celorepubliková organizace poskytující terénní služby, podporu a pomoc rodinám, ve kterých vyrůstá dítě se zrakovým či kombinovaným postižením v raném věku.

Tato kulturní akce má za cíl podat pomocnou ruku dětem, které se potýkají s různými handicapy a představit hudební skupiny z blízkého okolí. Podle slov organizátorů vznikl projekt pro podporu začleňování lidí se zrakovým či kombinovaným postižením do běžného života. Součástí hudebního festivalu je dětské hřiště a plocha pro zážitkový program, během něhož si budou lidé moci vyzkoušet jaké je to žít s handicapem. U zážitkových aktivit budou pomáhat převážně dobrovolníci z řad zaměstnanců generálního partnera akce, společnosti Global Energy, a.s. „Jsme rádi, že se naše společnost stala generálním partnerem takového hudebního festivalu jako je Vltava rocková. Nejen že se naše společnost do akce zapojila pasivně, ale chci vyjádřit dík a podporu našim zaměstnancům, kteří prokázali kolektivního ducha a sami se přihlásili s pomocí v doprovodném programu,“ dodal člen představenstva Radek Kupka.

Díky hudebnímu programu objeví všichni zúčastnění prostor, kde se stírají rozdíly mezi lidmi bez ohledu na postižení. Handicapovaní lidé budou mít navíc možnost vystoupit na jednom pódiu s profesionálními hudebníky. V rámci programu vystoupí metalová kapela Seven, které na podzim chystá velké turné po Evropě. Znalce rockové scény určitě potěší kapela h.USA. Mezi dalšími vystupujícími kapelami bude například skupina Jumping Jellyfish, HAARPH, Balaton the band nebo Ticho de pre cupé band. Celou akcí bude provázet PhDr. Ivo Šmoldas, básník, humorista, moderátor, překladatel a publicista v jedné osobě.

Během festivalu bude probíhat dobročinná sbírka, jejíž výtěžek bude věnován na konto společnosti Rané péče a bude využita na pomoc postiženým dětem.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 25. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Navštivte dobročinný hudební projekt Vltava rocková!. Vychytané.cz. [Online] 25. 5. 2012. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5610. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Navstivte-dobrocinny-hudebni-projekt-Vltava-rockova!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 15:39