Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na krádež se vybavil i čelovkou

V nedělních pozdně nočních hodinách přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že se v blízkosti lázeňských domů v Kostelci nachází podezřelá osoba, je zde slyšet hluk a vidět pohybující se světlo. Na místo byly ihned vyslány dvě motorizované hlídky MP Zlín, které k rychlému přesunu použily i VOAZ.
Přidat na Facebook
Před plotem areálu pak strážníci spatřili odstavené vozidlo TZ Škoda Octavia, které bylo, včetně střešního nosiče, plně naloženo kovovým odpadem. A u tohoto byl následně zadržen muž s čelovou svítilnou na hlavě a s kovovou trubkou v ruce, přičemž se jednalo 37letého muže z Kostelce. Tento strážníkům uvedl, že si toto místo vytipoval již přes den, jelikož z místní znalosti ví o prováděné rekonstrukci a odpad odcizoval s úmyslem jej následně zpeněžit. Dotyčný za dozoru strážníků odpad vyložil ze svého vozidla a vrátil jej zpět na místo. Jeho protiprávní jednání bude předáno do správního řízení, kde mu hrozí pokuta až do výše 15.000 CZK.

S jídlem roste chuť aneb tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne
Tak přesně tyto dvě rčení platí pro 42letou ženu z Otrokovic. Ta se při pokusech o krádež propracovala od několikasetkorunových až k několikatisícovým možným škodám. Jenže včera spadla klec. Krátce po 17té hodině přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení, že v OC Centro Zlín byla zadržena pachatelka pokusu o krádež. Na místo byla vyslána místně příslušná hlídka z okrsku Malenovice, která zjistila, že podezřelá žena není žádným nováčkem ve svém oboru a svou činnost vždy obhajuje těžkou životní situací. Tentokrát se vypravila do prodejny se sportovním zaměřením, kde se jí bez zadržení podařilo odcizit několik kusů oblečení. Zřejmě ale nebyla zcela uspokojena a tak se vypravila do další prodejny se značkovými oděvy. Jenže tady už jí to neprošlo a za pokladnami byla zadržena. Vzhledem k tomu, že celková hodnota možné způsobené škody činila 7.173 CZK, byla k dalšímu šetření předána kolegům z republikové policie. A tak místo značkových hadříků teď bude zřejmě nosit slušivý vězeňský obleček.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
čtvrtek 24. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Na krádež se vybavil i čelovkou. Vychytané.cz. [Online] 24. 5. 2012. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5609. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-kradez-se-vybavil-i-celovkou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:54