Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Písničkářka Jana Rychterová kalí vody aktuálního politického dění

Šansoniérka Jana Rychterová má kromě hudby ráda především humor, a proto přišla s novou originální písní, která se inspirovala současným politickým děním, obsahem reportáží ve večerních zprávách nebo populární kauzou Davida Ratha.
Přidat na Facebook
Jana Rychterová, písničkářka a šansoniérka, zakladatelka vokální formace Two voices vystupuje společně s houslistou Vladimírem Iljičem Pecháčkem se šansony k smíchu i pláči. Jana skládá, zpívá, hraje na kytaru, Vladimír Iljič úžasně hraje na housle a vymýšlí nepravosti. Dohromady je z toho zábavná koncertní kombinace. Klasická hudba s humornými i poetickými texty Jany tvoří nový neotřelý žánr v rámci hudebního stylu crossover.

Nyní Jana přišla s novou písní, která je nazvaná Zprávy. Při otextování této skladby se inspirovala současným politickým děním, obsahem reportáží ve večerních zprávách našich televizních stanic a v neposlední řadě populární kauzou Davida Ratha.Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
sobota 26. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Písničkářka Jana Rychterová kalí vody aktuálního politického dění. Vychytané.cz. [Online] 26. 5. 2012. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5607. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pisnickarka-Jana-Rychterova-kali-vody-aktualniho-politickeho-deni
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.131s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 01:32