Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Missky Válková a Nováčková svlékly luxusní šaty!

Česká Miss 2010 Jitka Válková a Česká Miss 2011 Jitka Nováčková svlékly luxusní šaty a natáhly na sebe sportovní dresy. Účastnily se totiž charitativního běhu RunTour České pojišťovny. Sexy brunetka, o jejíž fyzičku se už více než dva roky stará přítel a trenér Míra Cipra, vzala svůj start opravdu vážně. Nejen že všechny hvězdné závodníky suverénně předběhla, navíc se vsadila s moderátorem Jirkou Pelnářem, že pokud trať nezdolá, vezme moderátorskou směnu v rádiu společně s ním.
Přidat na Facebook
Po boku závodníků se na startovní čáru prvního dílu běžeckého seriálu RunTour České pojišťovny postavili i herci z Cest domů, VIP tým Pantheon a sportovci Dukly Praha. O pozdvižení se tak postarali Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, Petra Horváthová, Mirek Šimůnek, Martin Kraus, DJ Martéz Ortega, Kateřina Neumannová, Pavel Churavý, Dušan Kožíšek a další. Mirek Šimůnek pár vteřin před startem nabíral síly a zakusoval řízek s chlebem. To Martin Kraus zase vzbuzoval pozornost svým sportovním úborem. Jako jediný dorazil na start v džínách, odmítl se totiž převléct do upnutých běžeckých šortek.To na Jitce Válkové v přiléhavém dresu mohli všichni přítomní oči nechat. „Normálně neběhám, maximálně dva kilometry za týden, dělám spíše silové cviky jako sedy lehy a dřepy. Můžu ale říct, že mě běhání docela nadchlo a ráda se tentokrát i s přítelem zúčastním některého z dalších běhů,“ prozradila po proběhnutí cílové rovinky udýchaná Jitka Válková. To moderátor Jirka Pelnář se zase v cíli radoval, že se mu podařilo porazit Kateřinu Neumannovou. Pořadatelé ho ale záhy vyvedli z omylu. Olympijská vítězka sice dosáhla cíle až po něm, ale běžela jednou tak dlouhou trať.

Po boku celebrit si můžete zaběhat i v druhé etapě běžeckého seriálu, který se poběží v neděli 17. června v Brně. Nejen že tak uděláte něco pro své zdraví, navíc i přispějete na dobrou věc! Výtěžek ze startovného totiž poputuje na dětské kardiocentrum ve FN v Motole.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 21. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Missky Válková a Nováčková svlékly luxusní šaty!. Vychytané.cz. [Online] 21. 5. 2012. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5606. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Missky-Valkova-a-Novackova-svlekly-luxusni-saty!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.205.26.39
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 20:35