Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Řidiči mají stále nohu na plynovém pedálu

Od počátku letošního roku mají strážníci Městské policie Zlín k dispozici mobilní zařízení k měření rychlosti řidičů v obci. A že je to zařízení velmi potřebné, se nejednou přesvědčili na vlastní kůži. Řidiči totiž překračují maximální povolenou rychlost a to až o několik desítek kilometrů za hodinu. Poslední měření rychlosti proběhlo dne 18. 5. 2012, kdy hlídka MPZ měřila na komunikaci Nová cesta, ve směru do centra Zlína, přičemž čtyři řidiči překročili maximální povolenou rychlost (50 km/hod), z toho dva dokonce až o téměř 30km/hod.
Přidat na Facebook
Všichni vyvázli pouze s blokovou pokutou a příslušným odečtem bodů, na rozdíl od řidiče, který jel v březnu letošního roku v úseku, kde je předepsána rychlost 30km/hod rychlostí přes 80km/hod a tudíž přišel o řidičské oprávnění na zákonem stanovenou dobu. Strážníci MP Zlín hodlají v této své činnosti pokračovat i nadále a to zejména z toho důvodu, aby byla zabezpečena bezpečnost a plynulost silničního provozu a aby se předešlo dopravním nehodám s potencionální újmou na zdraví. Navíc i nadále hodlá pokračovat ve spolupráci s Policií ČR, k vytipovávání dalších úseků, kde řidiči nedodržují předepsanou rychlosti, kupř. v zóně na ulici Kúty, kde je sice stanoveno 30km/hod, nicméně řidiči toto zde naprosto nedodržují.

Výtržnice se opět předvedla
Naprostou nepoučitelnost potvrdila o uplynulém víkendu 49letá notorická výtržnice ze Zlína. Ta se v sobotu odpoledne opět předvedla u nákupního centra Čepkov ve Zlíně. Nejprve zde exhibovala krátce před půl šestou hodinou podvečerní, kdy hrubými vulgárními výrazy komentovala zde vystavené zboží, svlékala se a nadávala potenciálním zákazníkům. Na výzvy zakročujících strážníků, aby místo opustila sice zareagovala, ovšem ne nadlouho. Zhruba o hodinu později k ní opět k NC Čepkov museli strážníci vyjíždět znovu, kde se její chování opakovalo a v tomto případě došlo i k tomu, že do vystaveného zboží i kopala. Nicméně, dokázala uznat své nevhodné jednání, a proto v tomto případě vyvázla jen s domluvou.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
neděle 20. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Řidiči mají stále nohu na plynovém pedálu. Vychytané.cz. [Online] 20. 5. 2012. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5604. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Řidici-maji-stale-nohu-na-plynovem-pedalu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 07:38