Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Andělsky krásné missky už myslí na českou reprezentaci

A je to tu zase! Pouhý měsíc a půl po svém vítězství v jediné národní soutěži krásy byly dvě nejkrásnější blondýnky Česka přistiženy ve společnosti fotbalistů. Česká Miss Earth 2012 Tereza Fajksová (22) a Blesk Česká Miss World 2012 Linda Bartošová (18) přitom svorně tvrdily, že korunka jejich dlouholeté vztahy neohrozí.
Přidat na Facebook
Jsou krásné, cílevědomé a obvykle zadané. Při dlouhé cestě za jejich snem stát se Českou Miss jim po boku stojí nenápadný mladík, kterého krátce po svém zvolení vymění za bohatého sportovce či podnikatele. Pětiletý vztah České Miss Earth 2012 Terezy Fajksové a tříletý vztah České Miss World 2012 Lindy Bartošové zatím „missí nemoci“ zdárně odolávají. Jejich hrátky s prvoligovými fotbalisty jsou andělsky nevinné. Staly se totiž jejich okřídlenými ochranitelkami.Bojovníky z týmu západočeské Viktorky před nedávnem zaštítil nově vznikající plzeňský music club Pantheon. Díky němu fotbalisté získali také sexy andílky, kteří nad nimi bdí při přípravě na důležité zápasy. Při tréninku cvičných útoků na branku asistovaly nejkrásnější české blondýny obránci Martinu Procházkovi a záložníkovi Davidu Limberskému. Oba hráči svým vzhledem působí také spíše andělsky, za nevinnou tváří se ale skrývají skuteční bojovníci, kteří se neštítí ani drsných fotbalových zákroků. Při nejednom z nich se křehkým kráskám až tajil dech. David Limberský navíc doufá, že při něm jeho strážní andílci budou stát také po celou dobu fotbalového Eura, na které bude reprezentovat české barvy.

Samotného kapitána Viktorky, Pavla Horvátha, si pod svá temná křídla vzala Gábina Partyšová, která se proměnila v černého anděla. Coby ostřílená moderátorka se nebála ani odvážnějších střel a svým dynamickým tahem na branku překvapila všechny přihlížející. „Kristiánek mě občas přemluví, abych si s ním šla na zahradu zakopat,“ prozradila Gábina, odkud má natrénováno.

Pantheon hráčům poskytl andělskou oporu na fotbalovém trávníku a již v září pro ně přichystá také zázemí v prostředí jedinečného plzeňského hudebního klubu, jehož tváří je také Andrea Verešová. Tam bude mít Viktorka při svých akcích k dispozici privátní VIP zónu, kde budou moci fotbalisté ve společnosti svých krásných andílků náležitě oslavit každé nové vítězství. Music klub Pantheon bude vynikat nejen designem interiéru, ve kterém budou mimo jiné obří křišťálové lustry a sochy andělů v nadživotní velikosti, ale i programem, nabitým hvězdami českého i světového dýdžejingu.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 18. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Andělsky krásné missky už myslí na českou reprezentaci. Vychytané.cz. [Online] 18. 5. 2012. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5602. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Andelsky-krasne-missky-uz-mysli-na-ceskou-reprezentaci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 14:08