Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Strážníci zachránili ženu před skokem z balkónu

V pondělí, krátce po půl sedmé hodině večerní, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení od vrátného II.segmentu. Tento uvedl, že se na balkóně v osmém patře nachází žena, která je zřejmě pod vlivem alkoholu či jiné omamné látky a z balkónu hodlá skočit, což mu sdělila její sousedka. Na místo byla ihned vyslána hlídka z okrskového pracoviště Jižní svahy.
Přidat na Facebook
Tato se kontaktovala s oznamovatelkou, která jim uvedla, že její kamarádka drží v současné době rozrušenou ženu za ruce na balkóně a brání jí v uskutečnění zoufalého činu. Hlídka se proto okamžitě přesunula k balkónu ze strany oznamovatelky, kde spatřila dvě ženy, stojící v rohu balkónu u zábradlí, každá ze své strany, přičemž jedna držela druhou a bránila jí ve skoku. Jeden ze strážníků se pokusil s dotyčnou ženou komunikovat, ovšem s výsledkem negativním, jelikož silně rozrušená žena nereagovala ani na výzvy ani na prosby k opuštění balkónu. Proto strážník přeřezal prádelní šňůry na obou stranách balkónu a poté přelezl příčku mezi nimi k rozrušené ženě. Tuto následně odvedl do jejího bytu a společně s kolegou k ní přivolali RZS ZK, jelikož žena neustále opakovala, že si vezme život. Přivolaný lékař poté rozhodl o její následné hospitalizaci do PL Kroměříž.

Větev vyděsila seniora, považoval ji za tchoře
V pondělí, krátce po 13té hodině, přijalo SOC Městské policie Zlín prostřednictvím tísňové linky žádost o radu či pomoc. Senior, žijící na Mladcové totiž oznámil, že mu na stromě na zahrádce sedí již od rána tchoř. Tedy si myslí, že je to tchoř, jelikož pořádně neví, jak takový tvor vůbec vypadá. Projevil při tom obavu, aby zvíře neseskočilo dolů a nepokousalo nějaké dítě. Na místo tedy byla vyslána psovodská hlídka MP Zlín, která se ovšem v místě bydliště nemohla na 79letého muže ani doklepat, ani dozvonit. Z tohoto důvodu provedl operační důstojník SOC MP hovor na číslo, ze kterého bylo oznámení přijato s tím, aby muži sdělil, že hlídka je již na místě a aby jí šel ukázat ten správný strom. Na to ovšem senior odvětil, že tam žádné zvíře není, ale že se jedná pouze o větev. A s tímto zavěsil.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 15. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Strážníci zachránili ženu před skokem z balkónu. Vychytané.cz. [Online] 15. 5. 2012. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5601. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Straznici-zachranili-zenu-pred-skokem-z-balkonu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 02:27