Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Gábina Partyšová se zase zaběhla!

Gábině Partyšové se zapalují lýtka! Jen co utichly spekulace o jejím milostném poměru s mladým fotografem, „zaběhla“ se moderátorka znovu. Tentokrát byla přistižena v parku, který je často cílem zamilovaných dvojic. Manžel Josef Kokta mohl ale zůstat klidný. Moderátorka si na Letné dala rande s mladými maminkami modelkou Agátou Hanychovou se synem Kryšpínem a moderátorkou Evou Decastelo s dcerou Zuzankou a synem Míšou.
Přidat na Facebook
Proč se známé pařmenky sešly na Letné, bojí se snad nadcházející plavkové sezony nebo se už vzdaly bouřlivého stylu života a snaží se dělat něco pro své zdraví? I když mají všechny skvělou postavu, zastávají názor, že pohybu není nikdy dost. Proto se rozhodly zapojit do RunTour České pojišťovny a přimět tak k účasti v běžeckém seriálu, který se uskuteční v šesti českých městech, i ostatní maminky s dětmi. Protože jsou všechny profesionálky, moc dobře vědí, že je důležité nepodcenit přípravu. Proto se před prvním ostrým závodem sešly s trenérem běžců pražské Dukly Josefem Vedrou, který jim sestavil tréninkový plán. „Původně jsem se bála, že nedám ani kilometrovou trať, ale dám si výzvu a zkusím pětikilometrovou. Běhání mě doslova nadchlo, je to skvělý relax a navíc si při něm dokonale vyčistíte hlavu,“ prozradila Gábina Partyšová, se kterou se o cenné rady podělili také čeští olympionici Kateřina Neumannová, Pavel Churavý a Dušan Kožíšek.

Spolu se slavnými maminkami se na pomyslnou startovní čáru prvního oficiálního tréninku RunTour České pojišťovny, který odstartuje závodem 19. května v Plzni, postavily hvězdy populárního seriálu Cesty domů Carmen Mayerová, Martin Kraus, Petra Horvátová, Kamila Špráchalová, Vendulka Křížová, Klára Jandová a Viktor Limr. Ty si také zazávodí v jednotlivých etapách běžeckého seriálu. Novinkou druhého ročníku je tzv. Moje výzva, kterou si každý z účastníků může stanovit, aby se motivoval k protnutí cílové pásky.

RunTour České pojišťovny má také charitativní rozměr. Vybrané peníze ze startovného, a to minimálně 300 tisíc korun, budou předány Dětskému kardiocentru Fakultní nemocnice v Motole, které se zabývá především diagnostikou a léčbou vrozených a získaných onemocnění srdce a velkých cév. „Za všechny pacienty, lékaře i zdravotnický personál našeho dětského kardiocentra děkuji organizátorům běžeckého závodu RunTour České pojišťovny za jejich pomoc. Věřím, že možnost udělat něco pro své zdraví i účast hvězd seriálu Cesty domů přiláká na st, vedoucí odboru komunikace FN v Motole.

Splňte si svou výzvu! Více na www.run-tour.cz

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 11. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Gábina Partyšová se zase zaběhla!. Vychytané.cz. [Online] 11. 5. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5599. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Gabina-Partysova-se-zase-zabehla!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 18:05