Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fred V & Grafix roztancují začátkem června pražskou Roxy!

Červnový Shadowbox v pražském klubu Roxy přivítá nejčerstvější přírůstek „Hospitalovské rodiny“ - britskou dvojku Fred V & Grafix.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SHADOWBOX
pátek 8. června 2012 22:00
(konec +- sobota 9. června 2012 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Akce proběhne 8. června a do 23 hodin nabídne opět snížené vstupné. Fred V & Grafix se vrací do České republiky po jejich úspěšném vystoupení na zimním Let It Rollu.

Fred Vahrman a Josh Jackson a.k.a Fred V & Grafix společně produkují už více než pět let, ale do povědomí většiny fanoušků se dostali, až když je vzal Tony Colman pod křídla Hospital Records. V současné době oba intenzivně pracují na prvním společném albu, které vyjde na již zmíněném labelu Hospital.

A tak se Fred V & Grafix stávají po Netskym a Camo & Krooked dalšími nováčky, kterým se splnil sen a mají možnost vydat své první album na jednom z nejprestižnějších labelů současnosti. O svých djských kvalitách tato dvojice přesvědčila české publikum již několikrát, naposledy tomu tak bylo na letošním zimním Let It Rollu, kde za podpory MCho Wrece přivedli pražské publikum do varu. Při jejich premiérovém vystoupení v Roxy tomu jistě nebude jinak. Můžeme se těšit na pestrý taneční set plný moderního liquid funku a doposud nevydaných skladeb nejen z dílny Hospital Records.O český support se postarají rezidenti 2K & Sweg, které doplní další dvojice Deadly Viperz (Akira & Anakin). Stejnou sestavu najdete i v chilloutu, který nabídne alternativu v podobě tanečních stylů, jako jsou house, minimal, breakbeat atd. Navíc se můžete těšit i na vystoupení turnovského DJe Starkse! O vizuální stránku celého večera se postará VJ Quark / astraL d:VISION.

FB událost: https://www.facebook.com/events/369202826471081/

Fred V & Grafix LiveMix
http://soundcloud.com/jellowbassofficial/fred-v-grafix-livemix

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=QQnlqJkHqjI
http://www.youtube.com/watch?v=eYTyalLoAOA

Web:
http://www.shadowbox.cz
http://www.roxy.cz
http://www.radio.shadowbox.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 23. 5. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Fred V & Grafix roztancují začátkem června pražskou Roxy! . Vychytané.cz. [Online] 23. 5. 2012. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5588. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fred-V-&-Grafix-roztancuji-zacatkem-cervna-prazskou-Roxy!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 1.052s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 15:29