Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Bruno Ferrari pokřtí novinku Vaudeville už za týden v ROXY

Generační šansoniér, dekadentní showman a zpěvák Bruno Ferrari se vrací po šesti letech s novou deskou Vaudeville, kterou produkoval legendární anglický producent John Fryer (např. Depeche Mode, Nine Inch Nails) a jež bude slavnostně pokřtěna již ve středu 23. května v pražském klubu ROXY.
Přidat na Facebook
Vaudeville, zábavný pořad se zpěvy a tanci, je původním předchůdcem operety a muzikálu. A právě v tomto stylu Bruno Ferrari pojal také svoji novou show, kterou nastudoval společně se členy kabaretu Zlatá kozačka, a nazval ji Disco horečka třetí říše.

V programu se Bruno představí jako ústřední postava protifašistického muzikálu z budoucnosti. CD vychází pod značkou X Production a jeho křest proběhne 23. května 2012 v pražském klubu Roxy.

Album Vaudeville navazuje na Brunova alba Peep Sound (2002), Man Fatal (2005) a Lovers In Danger (2006) – a následuje dva a půl roku po vydání úspěšného comebackového alba Ave Agony, které Bruno pod svým civilním jménem vydal společně s Vanessou.
Kromě Johna Fryera, který přispěl na nespočet alb světové úrovně (Depeche Mode, NIN, Cocteau Twins, Ulver), a základní sestavy tvořené Davidem Jahnem a Jakubem Horákem, na album několika skladbami autorsky přispěl také Moimir Papalescu, vedle Vanessy známý zejména z The Nihilists a Magnetik.

V souvislosti s vydáním alba Bruno Ferrari rozjel v tradičním stylu i své další aktivity. Můžete si ho tak s sebou vzít například na své narozeniny, svatbu, pohřeb, na ryby, golf, případně ho představit rodičům jako svého nastávajícího. Kompletní výčet nabízených služeb včetně ceníku najdete např zde: http://www.protisedi.cz/article/bruno-ferrari-jste-jeste-nezazili
Klub bude otevřen od 20:00.

Vstupenky koupíte v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream za 150 czk + poplatky, na místě bude vstup za 200 czk. Po show Bruna Ferrariho a kabaretu Zlatá kozačka bude následovat afterparty pod taktovkou kultovního berlínského electro-disco-rockového DJe a producenta Steva Morella.

VIDEO
Bruno Ferrari - King Kong: http://www.youtube.com/watch?v=1f1kR3O2bl8
Bruno Ferrari - Latino Lover in Hell: http://www.youtube.com/watch?v=fGGvuKJfJUk
WEB
Bruno Ferrari Facebook: http://www.facebook.com/brunof2
Bruno Ferrari MySpace: http://www.myspace.com/brunoferrarimusic
Xproduction: www.xproduction.cz
FB event: http://www.facebook.com/events/345715062143051/
ROXY: http://www.roxy.cz/

Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 20. 5. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Bruno Ferrari pokřtí novinku Vaudeville už za týden v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 20. 5. 2012. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5580. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bruno-Ferrari-pokrti-novinku-Vaudeville-uz-za-tyden-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 21:16