Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jak bude vypadat společná show Burian & Burian?

Party Citadela se již nezadržitelně blíží, a proto je na čase představit vám nový československý projekt Burian & Burian live PA, který se premiérově předvede právě 15. června v brněnské Kajot aréně.
Přidat na Facebook
Přední český DJ Michael Burian a slovenský matador Robert Burian nedávno spojili své síly při produkci našlapaných tanečních pecek, a protože jsou oba příznivci nových technologií, je samozřejmé, že si s sebou na Citadelu dovezou pořádnou mašinérii!

Vezmeme to ale pěkně popořadě. Prvních 45 minut jejich vystoupení odstartuje Robert Burian svým sólovým DJ setem, poté se přidá Michael Burian a společně rozjedou půl hodinovou show, během které odehrají na živo pouze své autorské skladby!Na další třičtvrtěhodinu převezme otěže Michael Burian a zakončí tak dvouhodinovou jízdu, kterou jste zatím nikdy a nikde neměli možnost slyšet.

Během celého vystoupení bude na pultu k vidění a slyšení takřka deset různých MIDI kontrolerů a dalších hardwarových řešení, což je v naší republice poměrně nevídaná záležitost. Ostatně takto má vypadat opravdové live PA hraní a pokud jste zvědaví, jak taková skrumáž techniky vypadá a co z ní lze vymáčknout, není nic jednoduššího než se přijít přesvědčit na vlastní oči a uši.Pokud vás zajímá blíže z čeho budou oba pánové hrát, pak pokračujte ve čtení a dozvíte se kompletní výčet veškerého hardwaru a softwaru, který během svého live PA vystoupení využijí.

Michael Burian
Hardware: Macbook Pro, Pioneer DJM900, Novation launchpad, Stanton SCS.3D, Nord rack 2, M Audio Axiom
Software: Ableton liveRobert Burian
Hardware: Macbook Pro, Akai APC 40, RME Babyface, Novation launchpad, Access virus TI2

Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 16. 5. 2012 12:00
Chovancová, Michaela. 2012. Jak bude vypadat společná show Burian & Burian?. Vychytané.cz. [Online] 16. 5. 2012. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5569. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jak-bude-vypadat-spolecna-show-Burian-&-Burian?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 00:08