Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Camo & Krooked Live! poprvé v ČR

Na festivalu Let It Roll Open air se vůbec poprvé v České republice představí Camo & Krooked se svojí Live! show.
Přidat na Facebook
Hlavní Open air stage bude hostit také Tantrum Desire a na Take Control stagi si můžete užít deepovou jízdu s Kasrou, majitelem labelu Critical Music.

Že se to ve dvou se to lépe táhne, zjistil i Camo a v roce 2007 začal spolupracovat s Krooked-em a vznikl tak projekt Camo & Krooked. Mladí rakušani to vzali pěkně od podlahy a začali tlačit svůj taneční mainstremový zvuk přes malé labely až na uznávané značky jako Viper Recordings nebo Breakbeat Kaos. V roce 2010 se všechno točí kolem jejich debutového alba Above & Beyond, které chlapci vydali na domácím labelu Mainframe.

To, už ale z povzdálí sleduje Tony Colman, aka London Electricity, který vidí v mladé dvojici velký potenciál a o rok později je exkluzivně upisuje na Hospital Records, kde se stávají tahouny labelu i nejúspěšnějších UK mejdanů Hospitality. Stěžejní je pro Camo & Krooked podzim 2011, kdy vydávají již druhé album s názvem Cross The Line, se kterým nabrali v Drum&bass Awards 2011 rovnou 3 ocenění, a to nejlepší producent, nejlepší video a nejlepší album. Jako bonus vydávají na jaře 2012 další LP Between The Line složené převážně z remixů, které si vzali na triko Fred V & Grafix, Inside Info, Sub Zero, Smooth a další.Na Let It Roll festival přijedou představit svoji novou Live! show, která vás dostane hraním na samplery a různé mašinky v doprovodu geniálního mapingu na klec, ve které sou chalani zavřeni. Čekejte tedy maximální atmošku plnou rychlých mixů a skvělé vizuální show.

http://www.youtube.com/watch?v=RGtX7I_qHS8

Na hlavní Open air stagi se také představí anglický projekt Tantrum Desire. Jay Faleye a Devim Smith začali spolupracovat v roce 2004 a začali se řádně opírat do mainstreamového drum&bassu. Proseděné hodiny ve studiu se zúročili, jelikož si jich všiml i Simon Bassline Smith, který si Tantrum Desire v roce 2008 upsal na svém labelu Technique Recordings, kde jim téhož roku vydává release Xenomorph / Last Stand. O rok později zasáhli dnb fanoušky trackem Here They Come, díky němuž se dostali do vysílání BBC Radia 1, Kiss 100 a na výroční kompilaci 10 years of Technique. V roce 2010 jim vychází první EP Runaway Bass, což byl další přímý zásah na tanenční parkety. V minulém roce vytáhli další eso z rukávu v podobě Foreplay EP a skvělého singlu Reach.

http://www.youtube.com/watch?v=yXRWRvRxgvgLet It Roll není jenom o mainstreamu, proto se můžete těšit na Take Control stage, kde se představí jeden z nejsilnějších zástupců deepového drum&bassu, boss labelu Critical Music – Kasra. Jeho cit pro hudbu se časem ukázal i v jeho produkci, ale především ve výběru hudby pro svoji značku, pomohl tak vyrůst producentům jako Rockwell, Spectrasoul, Enei a mnoho dalším.

http://soundcloud.com/critical-music

Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 12. 5. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Camo & Krooked Live! poprvé v ČR. Vychytané.cz. [Online] 12. 5. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5557. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Camo-&-Krooked-Live!-poprve-v-CR
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.071s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 17:51