Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Květnový Foodbar

V květnu se můžete v pražském Foodbaru těšit na skvělé house večery v režii talentovaných hostů nejen z naší metropole!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Lounge Magazzine
pátek 11. května 2012 20:00
(konec +- sobota 12. května 2012 02:00)
Food & Lounge café
Praha (CZ)
Krásné prostory musicpubu přímo v centru Prahy s novým a kvalitnějším zvukem, Vám zpříjemní víkendové večery a naladí Vás na tu správnou vlnu taneční nálady.

Květnový program doplní další ze serie pravidelných večírků s názvem Lounge MagaZzine, který Vám bude několikrát měsíčně zpříjemňovat večery se svými funky/vocal/house dji. V květnu to bude třikrát. Hosty budou dj Peter Elias z nedalekého Berouna, domácí Tibiza a Nemis a v neposlední řadě také AK-47 aka Mr. Funky Machine.

Abyste byli naprosto v obraze kdo, se Vám bude o hudební program v těchto vybraných dnech starat, rádi Vám tento trojlístek v kostce představíme.

11. 5. 2012 do Foodbaru zavítá dj Peter Elias. Tato stálice berounských klubů si po dlouhé době opět našla cestu do Prahy. Jako dj Jumbo se dlouho věnoval své putovní akci s názvem Logical Evolution, s kterou procestoval mnoho měst a klubů v západočeském kraji. Hraje převážně tvrdší odnože house music, proto Vás jistě příjemně překvapí svým mixem klasického houseu, ideálně se hodícího do prostor Food baru.Peter Elias links:
http://soundcloud.com/dj-elias-jumbo/sets

18. 5. 2012 si zábavný program nachystá Dj AK-47, který si po dlouhé době definitivně mění svůj nick na Mr. Funky Machine. Kdo nezná tohoto dje z jeho pravidelných večírků v paláci Akropolis, nebo ho nezažil na nespočtu jiných akcí, např. i v doprovodu slavné TamTam Batucady, v rámci jeho projektu House of Samba a má v plánu si přijít posedět do Foodbaru zrovna v tento datum, může si být jistý, že ho hudba v podání tohoto dje bude bavit od začátku do konce. V jeho setech uslyšíte prvky funky houseu, vocal house a mnoho jiných vyloženě letních hitů! S vlastní produkcí začal již v roce 1997 a jako dj začal vystupovat v roce 2001. Má na triku dokonce 4 alba s různými hudebníky, na kterých naleznete kromě jiného i skladby v rytmech house music, ethna a latina.26. 5. 2012 dorazí také mladý a talentovaný dj Tibiza, který Vás roztancovává za mix pultem od roku 2007. Poslední dva roky ho můžete potkávat v pražském klubu Fragola Project, kde má své dva rezidentní večery a poslední rok i v klubíku Central Station. Aktuálně začal pilně pracovat na své vlastní produkci a pravidelné párty Prague In Progress. Na tento večer si také pozval hosta, kterým bude Dj Nemis!Tibiza link: http://soundcloud.com/tibiza-mixesprofile

Tibiza - produkce: http://soundcloud.com/tibiza

Tak nezapomeňte, pokud se chcete dokonale naladit před další cestou za noční zábavou, určitě se stavte do Foodbaru na luxusní drinky, prvotřídní obsluhu a kvalitní house music. Vstupy jsou vždy zdarma a djský program začíná již před 20. hodinou.

http://www.facebook.com/FoodbarPrague

Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 7. 5. 2012 17:15
Chovancová, Michaela. 2012. Květnový Foodbar. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2012. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5543. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kvetnovy-Foodbar
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 20:19