Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival Živá ulice představil první jména v line-upu

Na nový plzeňský festival přijíždějí například švédští Baron Bane ale i řada českých jmen
Přidat na Facebook
Dramaturgové festivalu Živá ulice - Plzeňská setkání, který se koná od 23. června do 9. září v západočeské metropoli odhalili první jména z hudebního i divadelního programu. Na seznamu figurují alternativní proslavené české kapely i zkušení bardi vedle novinek ze Švédska či Brazílie.

Multižánrový festival Živá ulice, který do Plzně přináší krom současné hudby i pouliční divadlo, happeningy a workshopy spolupracuje na dramaturgii s pražským festivalem United Islands České Spořitelny a právě jeho dramaturgové minulý týden dospěli k prvním headlinerům Živé ulice.

Mezi potvrzené interprety patří Toxique, The Prostitutes, Čankišou, Republic of Two, Please The Trees, The Colorblinds, Gulo Čar, BTnJ, Bitumen Beat, Luboš Andršt s jeho Blues Bandem a mnoho dalších. Plzeňská scéna bude u toho a mezi potvrzenými jsou Znouzecnost, Tleskač, Rubiano, My Music. Ze zahraničí přijedou Baron Bane ze Švédska a Canja Rave z Brazílie.

"Věříme, že hlavní blok, ale i další hudební akce v rámci Živé ulice se prosadí jako svébytný hudební festival, který se zařadí na mapu největších hudebních akcí v ČR. Letos v hlavním bloku v druhém srpnovém týdnu počítáme jak s tím, že oslovíme stejně jako na našich dalších akcích publikum více generací. Dokonce jsme zakomponovali do programu speciální myšlenku, které říkáme 'otec a syn'. V jeden den se tak na podiu potkají Jan Burian a jeho syn Jiří s kapelou Republic of Two nebo např. Michal Pavlíček a jeho syn s kapelou U-prag," prozrazuje David Gaydečka z United Islands.

Celý festival je zdarma, a tak se mohou obyvatelé Plzně a Plzeňského kraje těšit na 16 dní v průběhu 3 měsíců plných hudebního, divadelního i doprovodného programu, který od dnešního dne naleznou na oficiálních webových stránkách festivalu www.zivaulice.eu.


Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 7. 5. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Festival Živá ulice představil první jména v line-upu. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2012. [Citace: 11. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5541. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-Ziva-ulice-predstavil-prvni-jmena-v-line-upu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.220.249.141
Serverový čas: pondělí 11. prosince 2023 07:57