Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DeFuckTo, Maměn a DJ Row hosty šestého dílu Departure v ROXY

DeFuckTo po dlouhé době opět v Praze v rámcí své Triumf tour.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
DeFuckTo - Triumf tour - Praha
středa 9. května 2012 20:00
(konec +- čtvrtek 10. května 2012 03:00)
Roxy
Praha (CZ)
Šestý díl koncertního projektu Departure, v jehož rámci renomovaní muzikanti a umělci představují své méně známé, ale za to pořádně talentované kolegy, bude mít tentokrát pod palcem zlínská hip hopová legenda DeFuckTo, která se poprvé představí v Praze s novým albem Triumf. Trio Headdy, Late a DJ Lowa si do ROXY na středu 9. května pozvalo dvojku Maměn & DJ Row, kterou si pánové vybrali na základě konkurzu na svém facebookovém profilu.

"Celkem se do konkurzu přihlásilo přes 40 zájemců, ze kterých se nám hodně líbilo 5, ale vybrat jsme mohli jenom jednoho. Maměn je talentovaný rapper i producent současně, což hodně ceníme. Má svůj vlastní styl, slušnou úroveň a určitě má publiku co nabídnout," zdůvodňují DeFuckTo svůj výběr.

Kapela, která se zrodila v druhé polovině devadesátých let, konkrétně v březnu 1999 z projektů X-Kult a Pro-Past, má na svém kontě zatím čtyři řadová alba, přičemž to zatím poslední s názvem Triumf v Praze představí naživo vůbec poprvé. Navíc to bude také úplně poprvé, kdy se se DeFuckTo představí v ROXY. "O to víc se na koncert těšíme a doufáme, že přijde co nejvíc našich fans a uděláme pořádný bordel, :-)" říkají k tomu DeFuckTo.

Aby těch premiér nebylo málo, svým dílem přispěje také Maměn! I on totiž v ROXY vystoupí poprvé v kariéře a navíc si chystá na koncert představení hned několika svých nových sólo singlů. Společně s rodákem z Rychnova nad Kněžnou vystoupí také "hypeman" Renne Dang a DJ Row.

"DJ Row působí na scéně přes dva roky a hraje se mnou na většině akcí. Máme za sebou koncerty např. na křtu Jay Diesela v Rychnově, nebo show před Majkem Spiritem ve Skořenicích. Neméně důležitý je pro mou show ale také hypeman jménem Renne Dang, který mi při mých shows kryje záda a jsme skvěle sehraní," dodává Honza Maměn, který se muzice věnuje už zhruba pět let a na svém kontě má mimo jiné společný debut s De.Pres Potencial (2011).

Jak ale sám říká, aktuálně mu víc vyhovuje tvořit sólo. Na jeho první regulérní album si sice budeme muset ještě chvíli počkat, nicméně již brzy by vyjít alespoň EP, které by mělo být volně ke stažení a už teď je z něj venku několik singlů, konkrétně Štěstí, Pro všechny bloky, Miluju ty pohledy ft. Jay Diesel a You and Me.

V ROXY vás tak ve středu 9. května čeká zajímavý dvojkoncert domácích hip hopových klasiků a mladých talentů, jež si rozhodně zaslouží pozornost! "Přivezeme s sebou nejlepší rapovou show na naší scéně! Zahrajeme věci z nové desky Triumf, ale i klasické pecky, na kterých spousta z vás vyrostla," lákají DeFuckTo.

Klub bude otevřen od 20:00. Vstupenky koupíte v předprodeji sítí Ticketpro, Ticketportal a Tickestream za 90 czk, na místě pak zaplatíte 150 czk.


DeFuckTo feat. Misha - Pri mne stojDeFuckTo feat. Peja - Reality ShowMaměn & De.Pres - Mohlo to bejt jinak

Fred
(Fred Durst)
pondělí 7. 5. 2012 08:16
Durst, Fred. 2012. DeFuckTo, Maměn a DJ Row hosty šestého dílu Departure v ROXY. Vychytané.cz. [Online] 7. 5. 2012. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5532. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DeFuckTo,-Mamen-a-DJ-Row-hosty-sesteho-dilu-Departure-v-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.137s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 06:57