Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jitka Válková se vdala, ale ne za svého přítele!

Česká Miss 2010 Jitka Válková již více než dva roky randí s fitness trenérem Mirkem Ciprou. Přesto před oltář předstoupila s někým jiným. Nejednalo se ovšem o skutečnou svatbu, ale o zahájení originální soutěže SOUBOJ NEVĚST. Jitka tak prožila svoji generálku před opravdovou svatbou, kterou ale neplánuje dříve než za deset let.
Přidat na Facebook
Moderace svatebního veselí se ujala moderátorka Evropy 2 Iva Vavřínová, do role ženicha se vžil zpěvák Norbert Peticzky a k poslechu hrál při slavnostní hostině Rubín quartet. Všichni přítomní si pochutnali na tradiční šunkové rolce, knedlíčkové polévce a svíčkové. Při krájení dortu a rozdávání výslužky se Jitka přiznala, že vstávala ve čtyři hodiny ráno a pekla buchty. Sama je ale nejí.Přihlášené nevěsty se mezi sebou utkají v originálních soutěžích na slavnostním galavečeru, který se bude konat 19. května 2012 v Hotelu Praha. Na tomto večeru vybere porota, ve které usedne například Olga Menzelová, Dana Morávková či Vlaďka Erbová, 10 finalistek, které vyhrají spoustu zajímavých cen, například svatbu na klíč od agentury VIP SVATBA, svatební cestu do pětihvězdičkového hotelu Constance Lemuria na Seychelech, osobního trenéra v HOLMES PLACE , svatební šaty ze salonu NUANCE a další zajímavé ceny.

Na webových stránkách www.soubojnevest.cz budou po slavnostním galavečeru vyvěšeny medailonky deseti finalistek. Hlasovat pro svou favoritku můžete pomocí SMS zpráv. Díky zaslání hlasu můžete nejen splnit sen některé z finalistek a přispět na nadační konto Rakovina Věc veřejná, ale jeden z hlasujících vyhraje, stejně jako vítězka, zájezd na exotické Seychely. „Vybrané peníze poputují na výzkum protinádorových léčiv v laboratoři experimentální medicíny v Olomouci, která se specializuje na léčbu dětí,“ uvedla tisková mluvčí nadace Martina Husková.

Zdroj: TZ Hana Penčáková
Lakina
(Lada Váňová)
pátek 27. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Jitka Válková se vdala, ale ne za svého přítele!. Vychytané.cz. [Online] 27. 4. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5529. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jitka-Valkova-se-vdala,-ale-ne-za-sveho-pritele!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:13