Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Vandala zadrželi strážníci MP Zlín

Včera, krátce po půl jedenácté hodině noční, přijalo SOC Městské policie Zlín oznámení o řádění vandala v sadu Komenského. Konkrétně se mělo jednat o neznámého muže, který se snažil demontovat střechu jednoho ze zde umístěných hracích prvků – přístřešku.
Přidat na Facebook
SOC byla okamžitě vyslána nejbližší hlídka, která na místě zahlédla postavu, která utíkala a snažila se ukrýt se v nejbližším křoví. Ovšem ani tento úkryt dotyčného nespasil, strážníci jej zadrželi a zjistili, že se jedná o 36letého muže z Tlumačova. Tento se přiznal, že chtěl z přístřešku odcizit krytinu z měděného plechu, za účelem následného zpeněžení a při tomto poškodil i dřevěné podbití pod stříškou. Vzhledem k rozsahu poškození pojali strážníci podezření na spáchání tr.činu a celou věc předali k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Krádež nekrádež
Tak nějak by se dal shrnout včerejší zákrok Městské policie Zlín. Žena, která skončila minulý týden na PAZS v Kroměříži pro své protiprávní jednání v opilosti v SM na ulici Sokolská, se totiž do téhož supermarketu vypravila opět. A opět s úmyslem odcizit alkohol. Byla na to i řádně vybavená. SOC městské policie Zlín přijalo krátce před devátou hodinou dopolední oznámení, že byl v SM zadržen pachatel pokusu o krádež. Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín, která zjistila, že se jedná o 49letou ženu ze Zlína. Ta byla pracovníky bezpečnostní agentury sledována, kterak si vzala z regálu láhev alkoholu a tu poté v jiné části provozovny přelila do zavařovací sklenice, kterou měla připravenou ve své kabelce. Těžko odhadnout, zda se v ženě ozvalo svědomí, ale sklenici s alkoholem pak ponechala v oddělení elektro a poté prošla pokladnou bez placení. Vzhledem k tomu, že to nebylo její první protiprávní majetkové jednání, bude celá věc předána do správního řízení, kde jí hrozí pokuta až do výše 15.000 CZK.

Můj soused zabiják
I tak by se s trochou nadsázky dal nazvat včerejší zákrok strážníků Městské policie Zlín. Před půl druhou hodinou odpolední přijalo SOC MP Zlín oznámení, na ulici Pod Mlýnem dochází k neshodám mezi oznamovatelem a jeho sousedem. Ty měly vyvrcholit tím, že byl dotyčný sousedem prohozen skrz skleněnou výplň vstupních dveří. Na místo byla ihned vyslána rychlá operativní jednotka, která zjistila, že oznam se zakládá na pravdě a vzhledem k tomu, že 35letý muž utrpěl značné množství řezných ran, bezodkladně mu poskytla prví pomoc a přivolala RZS ZK. Útočník a soused v jedné osobě, 38letý muž, se již na místě nenacházel. Zraněný k celé věci uvedl, že mezi sebou měli spory již několikrát a to kvůli narušování veřejného pořádku a občanského soužití ze strany souseda, ale doposud se toto obešlo bez vážnějších následků. Vzhledem k podezření na spáchání tr.činu byla celá věc předána k dalšímu šetření kolegům z republikové policie.

Zdroj: Městská policie Zlín

Lakina
(Lada Váňová)
pátek 27. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Vandala zadrželi strážníci MP Zlín. Vychytané.cz. [Online] 27. 4. 2012. [Citace: 4. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5528. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vandala-zadrzeli-straznici-MP-Zlin
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: neděle 4. prosince 2022 03:24