Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Debut Celeste Buckingham vychází v Česku

Nechtěla být jen jednou z finalistek pěvecké reality show, které se ohřejí ve světlech reflektorů, rozdají pár podpisů, a než soutěž vygraduje do velkého finále, jsou zapomenuty. A to se jí podařilo! Slovensko jí leží u nohou, nyní se chystá dobýt Česko. Seznamte se, přichází Celeste Buckingham.
Přidat na Facebook
Debutové album Celeste Buckingham mělo původně vyjít už na přelom roku, kvůli zpěvaččiným pracovním aktivitám v USA se tak ale nestalo. Termín vydání byl nakonec stanoven na 3. dubna pro Slovensko, čeští posluchači si na desku ‚Don´t Look Back‘ museli počkat ještě o tři týdny déle. Vyplatilo se. Teprve šestnáctiletá brunetka s pronikavým pohledem zabodovala v hitparádách obou kdysi sjednocených zemí už pilotním singlem ‚Nobody Knows‘, v Česku ji o post nejhranější slovenské interpretky dokázal připravit jen Meky Žbirka.

Název alba ‚Don´t Look Back‘ je přitom pro talentovanou zpěvačku příznačný. Za pouhé dva měsíce stihla při pendlování mezi Bratislavou a Nashvillem, kde se pod dohledem manažerského týmu zpěvačky Kelly Clarkson připravuje na svůj americký debut, vydat tři singly, nazpívat valentýnský duet s nejpopulárnějším slovenským rapperem Majkem Spiritem, natočit videoklip a na dalším k singlu ‚Run Run Run‘, jehož premiéra by měla být exkluzivně odvysílána na zpěvaččině pražském křtu 29. května, začít pracovat. „Celeste je ve svých šestnácti letech skvělým příkladem přirozeného talentu, nesmírné píle a vůle dále tento talent rozvíjet. Už první reakce ze Spojených států i ze Slovenska, kde byla deska před pár dny pokřtěna, naznačují, že Celeste a jejímu autorskému týmu se podařilo vyprodukovat album, které má potenciál stát se jednou z nejlepších popových desek tohoto roku. Veřím, že se setká s podobně pozitivním ohlasem i v Česku,“ říká Lumír Mati, který má na starost český management zpěvačky.

CD ‚Don´t look back‘ vzniklo v produkci bratislavského nahrávacího studia Littlebeat pod producentskou taktovkou Martina Šrámka a Andreje Hrušky. Kromě zmiňovaného hitu ‚Nobody Knows´ obsahuje také singl ‚Blue Guitar‘ nebo duet s Martinem Harichem ‚Mám ťa málo‘, který je jako bonus pro fanoušky aktuálně ke stažení na webových i facebookových stránkách obou interpretů. A právě slovenský song s bývalým kolegou ze soutěže Česko-Slovenská Superstar, skladba s nádechem orientu a íránským textem ‚Gole Goldun‘, kterou zpěvačka odkazuje ke svým íránským kořenům, a ‚Don´t Look Back‘, jež má na svědomí její mladší sestra Carmel, jsou tři písně, na nichž se Celeste autorsky nepodílela. U zbylých sedmi je také autorkou anglických textů. Album ‚Dont Look Back‘ vydává hudební vydavatelství EMI Czech Republic s.r.o.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
středa 25. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Debut Celeste Buckingham vychází v Česku. Vychytané.cz. [Online] 25. 4. 2012. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5527. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Debut-Celeste-Buckingham-vychazi-v-Cesku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 01:28