Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Míša Salačová: „Rozhodla jsem se, že na Paul van Dykovi hrát nebudu!“

Zajímavý rozhovor s Míšou Salačovou (nejen) o Citadele.
Přidat na Facebook
Ahoj Míšo, nedávno jsi světu oznámila, že čekáte druhého potomka. Jak si zatím užíváš těhotenství? Dá se přirovnat k tomu prvnímu?

Ahoj Zdeňku, těhotenství si užívám – v rámci možností, nemám naštěstí zatím žádné komplikace, ani problémy. Ale je to teď mnohem náročnější, protože už jedno malé dítě doma mám, které stále vyžaduje mou velmi častou péči a pozornost.:) Takže už to není taková „pohoda“, jak když jsem si poprvé s břichem lenošila, kdy se mi zachtělo. Ale zase to teď má své výhody – zatímco u prvního těhotenství jsem celkem přibrala šílených 38kg, teď jsem na konci 4. měsíce stále na své váze, což mě těší :)

Mít na starosti dva kluky a manžela bude určitě náročné. Jak to vidíš dál s kariérou DJky?

Zapomněl jsi ještě na dva psy, taky kluky, takže u nás doma bude opravdu velmi silná mužská převaha. Bude to asi náročnější, ale když se nad tím zamyslím, celý život jsem si víc rozuměla s kluky, takže mi nevadí, že jich budu mít doma tolik. A jak to vidím se svou kariérou DJky? Tak do budoucna bych ji už určitě nenazývala „kariérou“. Bude to spíš jen o občasném hraní, pro zábavu. Budu se asi soustředit na jinou práci, i když bych ráda, abych i nadále zůstala v oblasti hudby a pořádání eventů. Uvidíme, mám před sebou teď ještě pár let to všechno pořádně promyslet.Na co by sis ráda našla čas, až budou kluci větší?

Jak už jsem řekla výše, ráda bych pracovala v oblasti pořádání akcí, koncertů, ale stejně tak mně už chybí moderování v televizi, k této práci bych se také ráda jednou vrátila. Je toho víc, co by mě bavilo – třeba také realizace vlastního projektu ve směru nějakých baby-friendly prostor.

Pokud dobře počítám, tak na Citadele budeš už v šestém měsíci těhotenství. Bude to vyžadovat nějaké speciální podmínky ze strany produkce?

Ano, na Citadele budu už v 6. měsíci. A protože je na mně už teď těhotenství hodně dobře vidět a miminko už v té době bude skrz mé břicho dobře slyšet a vnímat, rozhodla jsem se nakonec, že na Citadele hrát nebudu. Mrzí mě to, protože to bude super párty, ale jsou věci, které jsem absolutně víc prioritní... Takže třeba za rok (pozn. Míšu nahradí nadějný talent Duncan Grey – link zde: http://www.youtube.com/watch?v=wnVq32P_CZo

Předpokládám, že poslední dva roky jsi mnohem víc doma než tomu dřív bývalo. Najdeš si více času na hudbu nebo ho spíš věnuješ Oliverovi?

Určitě víc času trávím s Oliverem, snažím se mu věnovat maximálně, myslím, že je pro takto malé dítě důležité, aby si vytvořilo vazbu na rodiče. Takže mého volného času je méně. Ale i tak se snažím sledovat aktuální dění na hudební scéně.

Nestýská se ti po létání do zahraničí a hraní na velkých akcích?

Tak během uplynulého roku a půl jsem v zahraničí na velkých akcích několikrát hrála, což byl pro mě příjemný odpočinek od mateřských povinností. Ano, občas se mi zasteskne, ale tyto pocity nejsou nijak časté. Než jsem poprvé otěhotněla, hrála jsem opravdu pravidelně, každý víkend, často např. jeden den v Portugalsku, druhý den u nás, v Ostravě. Do toho jsem pracovala v televizi, psala jsem scénáře, starala se o PR a booking k našim akcím.... Bylo toho fakt hodně, až jsem jednu chvíli zatoužila po změně, která přišla s prvním dítětem. Navíc, poslední půlrok hraní mi nějak znechutil moje mínění o naší taneční scéně. Hrála jsem na akcích, kde o existenci taneční hudby snad nikdo nevěděl. A často jsem si uvědomovala, že právě na takových akcích hraju jen pro peníze. Což bylo špatně, o tom to přece být nemá. Proto jsem se rozhodla s hraním skončit. Neříkám, že mě tato hudba dál nebaví, ráda ji poslouchám, ráda si někdy půjdu zahrát, ale už ne tak, jako dřív, nebudu si touto cestou budovat kariéru. Koneckonců, myslím, že jako máma dvou dětí ani nebudu moct.

Jaké je momentálně tvé oblíbené jídlo?

Miluji thajskou kuchyni, dokonce jsme nedávno s Dalinem absolvovali kurz vaření těchto jídel Takže často doma vařím thajská jídla, italská, mexická...a samozřejmě dětská Co je mi absolutně vzdálené, je česká kuchyně. Mastná, těžká, plná mouky, bez chuti...

Která deska tě nikdy neomrzí?

Takových je celá řada, je to mnoho tracků, které dodnes ráda hraju, nebo jen poslouchám. Jeff Mills – Bells, New Order – Crystal, Utah Saints – Something Good, Underworld – Born Slippy, Digitalism – Zdarlight, DJ Rush – Motherfucking Bass...


Zdroj: TZ Citadela
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 4. 5. 2012 12:00
Chovancová, Michaela. 2012. Míša Salačová: „Rozhodla jsem se, že na Paul van Dykovi hrát nebudu!“. Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2012. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5520. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Misa-Salacova:-„Rozhodla-jsem-se,-ze-na-Paul-van-Dykovi-hrat-nebudu!“
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:03