Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Velké změny se Styleclubbingem!

Oblíbený páteční pořad o clubové taneční muzice na vlnách Rádia Zlín oznamuje všem věrným posluchačům velké změny! Samozřejmě že se také dozvíte, na co se máte v sobotu večer těšit..
Přidat na Facebook
Ano v sobotu večer! Takže první a největší změnou je přesun z pátečního na sobotní večer. Čas i moderátor zůstává bohudík nebo „bohužel“ :o) stejný! Tzn. Marcus Cooper od 20:00, každou sobotu na vlnách Rádia Zlín se svým pořadem Style Clubbing! Další novinkou, na vaše četná přání, je repríza pořadu a to každý čtvrtek od 22:00 na RZ.

Tak se hezky rychle vzpamatujte z tohoto kvanta informací, protože je tu standardní přehled co se bude v sobotním Style Clubbingu dít!

1.hodina = Dj Marcus Cooper = electro-house set (www.marcuscooper.com)
2.hodina = Dj Paul Oakenfold = trance-progressive set (www.pauloakenfold.com)

Hostem ve studiu bude po dlouhé době žena. (Nepočítáme uklizečky a loňské výherkyně hry na schovku..) Pozvání přijala Bára z pořadatelského týmu Ying Yang párty, která bude už tuto neděli 8.4. ve zlínském VMC (Velryba Music Clubu). Na telefonu jí bude sekundovat další, byť telefonický, host Petr Procházka z agentury Clear Vision (Amazing City Crew). Takže celý večer se bude točit okolo těchto dvou akcí, na které samozřejmě můžete při troše štěstí vyhrát volnásky..


majkl
(Michal Gaja)
čtvrtek 5. 4. 2007 08:00
Gaja, Michal. 2007. Velké změny se Styleclubbingem!. Vychytané.cz. [Online] 5. 4. 2007. [Citace: 24. 2. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=552. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velke-zmeny-se-Styleclubbingem!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.097s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.192.20.240
Serverový čas: sobota 24. února 2024 09:38