Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Poslechněte si jak hraje DJ Beatnut

Během uplynulého měsíce jsme vám představili berlínského DJe Beatnuta jak ve stručném profilu tak v rozhovoru, který nám poskytl krátce poté, co se vrátil z Thajska.
Přidat na Facebook
Proč jsme však Beatnuta pozvali? Jednoduše proto, že díky svému DJskému umu patří mezi ojedinělé úkazy na světové taneční scéně. Jde proti proudu a miluje zvuk gramofonových desek – proto z nich dodnes hraje a je s nimi v podstatě dennodenně v kontaktu díky svému zaměstnání – pracuje totiž v jednom berlínském obchodu s vinyly.

Dnes bychom vám proto rádi představili dva jeho zásadní sety, při jejichž poslechu zjistíte, že tento DJ je tak trochu někde jinde než většina jeho kolegů – kombinuje různé styly, točí jednu desku za druhou a celý set skládá jako jednu velkou taneční mozaiku.Ten první je z roku 2006 a vznikl krátce poté, co Beatnut získal titul Corona DJ Champion. Uslyšíte v něm mnoho pasáží, které zazněly právě v Beatnutově vítězném setu a pochopíte v čem tkví Beatnutovo know-how.

http://soundcloud.com/djbeatnut/dj-beatnut-burnin-hot-rnb-vol-2

Ten druhý je o pět let aktuálnější a nabízí tak pohled na to, kam se Beatnutův sound a skill posunul.

http://soundcloud.com/djbeatnut/dj-beatnut-www-djbeatnut-com-louder-than-words-mixtape-11Beatnut na sobě neustále pracuje a zdokonaluje se víkend od víkendu, a proto je na co se těšit v rámci show, kterou předvede během svého premiérového vystoupení v České republice, na party Citadela, 15. června v brněnské Kajot aréně!

Zdroj: TZ Citadela
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 4. 5. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Poslechněte si jak hraje DJ Beatnut. Vychytané.cz. [Online] 4. 5. 2012. [Citace: 30. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5519. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Poslechnete-si-jak-hraje-DJ-Beatnut
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: čtvrtek 30. listopadu 2023 17:38