Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nemáte co na sebe? Vyměňte si oblečení s kamarádkou!

Nemám co na sebe! Tuto větu jistě zná každá žena. Řešit jí může nákupy za statisíce nebo levnější cestou, kterou je výměna oblečení s kamarádkami. Fenomén, který zaplavil celý svět, není vlastně žádnou novinkou. Oblečení si ženy vyměňují od nepaměti. V 21. století však získává novou podobu, kterou jsou večírky spojené s výměnou oblečení.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Správný trh
úterý 15. května 2012 09:00
(konec +- úterý 15. května 2012 18:00)
Zámek Zlín
Zlín (CZ)
Nakupování je sice levnější než psychiatr, občas se vám ale povede nakoupit v euforii kousky, které stejně nikdy nosit nebudete. Vedle divoce zeleného svetru a trička, které se nějak zmenšilo to bude oblečení, které prostě zabírá místo ve vaší skříni. Co s ním? Vyzkoušejte trend, který si užívají ženy po celém světě. Pozvěte kamarádky, otevřete láhev vína nebo uvařte dobrou kávu a na společnou hromadu přihoďte všechny kousky, o kterých víte, že budou lépe slušet jim. Budete se divit, jaké poklady se skrývají ve skříních ostatních.

„Výměna oblečení není jen trend, který šetří peněženky žen po celém světě, ale také způsobem, jak nakupovat chytře a pomoci přitom přírodě a celé planetě. Ženy si začínají uvědomovat, že obrovské množství oblečení, které najdou v obchodech, není jedinou cestou, jak si pořídit stylový šatník,“ komentuje vyměňování oblečení Žaneta Malečková ze Správného trhu, na kterém podobná výměna proběhne. Oživování šatníku z obýváku je také mnohem pohodlnější než běhání po obchodech. Kromě toho, že nemusíte stát frontu u pokladny, nemusíte se ani mačkat v těsné kabince, za jejíž plentou netrpělivě odkašlává devět dalších zákaznic.

Výměny oblečení mohou probíhat v domácím prostředí a mezi několika kamarádkami, mohou to ale také být mnohem větší akce, na kterých se sejdou desítky žen a stovky skvělých kousků oblečení. Takové akce zatím probíhají spíše ve větších městech, pokud nebydlíte v Praze nebo Brně, budete asi muset pečlivě hledat. Vyzkoušet ale můžete akci Správný trh, která proběhne 15. května na nádvoří zámku v centru Zlína. Kromě výměny oblečení na tomto trhu najdete také originální designérské kousky mladých tvůrců, které ty vyměněné skvěle doplní.

Více informací hledejte na webových stránkách http://www.spravnytrh.cz a na https://www.facebook.com/spravnytrh

Zdroj: TZ Správný trh
Lakina
(Lada Váňová)
pondělí 14. 5. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Nemáte co na sebe? Vyměňte si oblečení s kamarádkou!. Vychytané.cz. [Online] 14. 5. 2012. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5506. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nemate-co-na-sebe?-Vymente-si-obleceni-s-kamaradkou!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.059s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: úterý 26. září 2023 20:56