Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Open Air Festival Warm-up párty: Dub FX znovu v Praze

Ještě než přijde léto a s ním koncerty pod rozpáleným sluncem i nekončící mejdany ve svitu měsíce, připravil Open Air Festival pro nedočkavce pražskou warm-up párty.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Dub FX Europe Tour
sobota 9. června 2012 21:00
(konec +- neděle 10. června 2012 04:00)
SaSaZu
Praha 6 (CZ)
A nažhavit davy přijede jeden z nejpovolanějších – po beznadějně vyprodaném loňském koncertu v Roxy se do Česka vrací světoznámý pouliční performer a studiový umělec DUB FX! 9. června rozezní tentokrát holešovické SaSaZu důmyslné rytmy hip hopu, reggae i drum and bass, následovat budou další DJs a párty až do rána. Vstupenky jsou už v prodeji, tak je nepropásněte!

Benjamin Stanford vstoupil do světa hudby jako zpěvák v kapele v rodné Austrálii a teprve po přestěhování do Evropy rozjel sólovou kariéru pod jménem Dub FX. Rozjíždí to v ulicích i klubech a přitom si vystačí si bez jakýchkoliv hudebních nástrojů. Veškeré beaty, přes které zpívá a rapuje, si vytváří v reálném čase nahráváním smyček pomocí pedálů a mikrofonu. Pozoruhodná, multižánrová hudba obsahuje prvky hip hopu, drum and bass i dubstepu a její spontaneitu a živost doplňují vystoupení v pouličním stylu.

Po vybudování početné fanouškovské základny vytvořil Dub FX několik nahrávek, včetně sólového alba Everythinks a Ripple a mnoha dalších ve spolupráci s jinými umělci. V jeho textech se odráží současné světové dění, touha po revoluci a zapojení jednotlivce a jeho odhodlání. Pracuje i se sociálními a filozofickými tématy, v písni Society’s Gates například volně reflektuje Sokratův život.V SaSaZu tentokrát jako doprovod vystoupí i Benjaminova snoubenka a zpěvačka Flower Fairy, s kterou spolupracoval na všech svých albech, a DJ Cade. Další DJs budou oznámeni v průběhu května a rozhodně je na co se těšit. Párty potrvá až do rána a lístky na ní seženete už teď v předprodejních sítích Ticketportal a Ticketpro za 550 Kč.
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 27. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Open Air Festival Warm-up párty: Dub FX znovu v Praze. Vychytané.cz. [Online] 27. 4. 2012. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5499. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Open-Air-Festival-Warm-up-party:-Dub-FX-znovu-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.229.117.149
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 22:40