Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Team hvězd hlásí další posily!

Víkend patřil opět fotbalu a my jsme u toho nemohli chybět. Fotbalový promo team soutěže Team hvězd vyrazil tentokrát do Otrokovic na tzv. zatěžkávací zkoušku uplně nového stadionu na Baťově.
Přidat na Facebook
Tento se bude slavnostně otevírat až za několik dní, my jsme měli možnost vyzkoušet s předstihem atraktivní prostředí, jak pro fanoušky, tak i pro samotné hráče. Souboj na tomto umělém travním pažitu sehrálo mužstvo SK Baťov 1930 vs. Újezdec - Těšov za poměrně slušné divácké účasti jak na tribunách, tak i za plotem areálu.Tento zápas si nenechali ujít ani starousedlíci na svých zahrádkách, terásách a v oknech typických baťovských domků. Nutno uznat, že stejně jako chladné bylo počasí toho dne, stejně chladné reakce byli i diváků, pokud to můžeme srovnat například s utkáním minulého víkendu v Uherském Brodě, kde jsme slyšeli skutečně velmi silnou fanouškovskou základnu.

Nicméně fotbal se hraje na góly, na body a tak i kdyby na místě kromě píšťalky rozhodčího nebylo slyšet nic víc, dopadlo to výsledkem 3:1 pro mužstvo hostů. A to Otrokovice potřebovaly získat body jako sůl... Nejlepšími hráči podle diváků byl za domácí Libor Zapletal a za hosty Martin Šmíd.

A to nejdůležitější na konec - pro nominace nejlepších fotbalistů do Teamu hvězd je čas až do konce června a proto navštivte oficiální web na www.teamhvezd.cz a pošlete tip na své oblíbené fotbalisty.
majkl
(Michal Gaja)
středa 25. 4. 2012 09:00
Gaja, Michal. 2012. Team hvězd hlásí další posily!. Vychytané.cz. [Online] 25. 4. 2012. [Citace: 11. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5498. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Team-hvezd-hlasi-dalsi-posily!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.220.249.141
Serverový čas: pondělí 11. prosince 2023 06:39