Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Na květnovém Shadowboxu vás rozsekají Camo and Krooked

Hosty dubnového Shadowboxu bude v pátek 4. května v ROXY nesmírně populární dvojka ze sousedního Rakouska Camo & Krooked, která zaznamenala v uplynulých dvou letech raketový start přímo na špičku samotného drum"n"bassového nebe.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
SHADOWBOX
pátek 4. května 2012 22:00
(konec +- sobota 5. května 2012 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Projekt dvou dlouholetých kámošů, který vydává na takových labelech jako Shogun, Breakbeat Kaos, Audioporn, Renegade Hardware nebo Hospital Records a vysloužil si mj. označení "nová generace drumandbassu", v ROXY doplní domácí DJs 2K, Bifidus Aktif, Pe:Te a Rudeboy. Vizualicace pak bude mít pod palcem Quark / astraL d:VISION.

Rakouské duo Camo & Krooked, tedy Reinhard Rietsch a Markus Wagner společně tvoří od roku 2007, a už svými prvními releasy si pánové vydobyli víc než slušnou pozornost nejen "řadových" fanoušků d"n"b, ale i takových person jako Andy C nebo Tony Colman aka London Elektricity.

Právě Tonyho domovský label Hospital Records se stal v roce 2010 základnou i pro Camo & Krooked a fanoušci moderního d"n"b se tak díky tomu mohli těšit z takových pecek jako Turn Up The Music, Climax a především pak debutového alba Cross The Line (2011), které letos v březnu následoval remixový projekt Between The Lines, který rakouské duo jistě představí i v ROXY.Že výjimečný ohlas na tvorbu Camo & Krooked není jen nafouklou bublinou, která brzo splaskne, dokazuje krom jejich releasů a obrovské vytíženosti také fakt, že v loňských Drum & Bass Arena Awards si Reinhard a Markus odnesli hned tři ceny a to v kategoriích Best Producer, Best Video a Best Album.

Svůj díl na tom má určitě i to, že ve své tvorbě krom d"n"b umně mísí také žánry jako dubstep, drumstep či electro-house a vzniká tak hodně unikátní a zajímavá hudba plná emocí a vzbuzující v posluchačích silné nutkání protancovat boty. V kombinaci se show, jež za pomocí skvělé techniky předvádějí Camo & Krooked naživo, je tak garantován vyjímečný zážitek, který by se nemuselo vyplatit propásnout! Takže si pište: 4. května - Shadowbox w/ Camo & Krooked @ ROXY!

Klub bude otevřen od 22:00. Do 23:00 budou vstupenky v prodeji za 100 czk, poté za 200 czk. Krom Camo & Krooked se těšte na domácí DJs 2K, Bifidus Aktif, Pe:Te a Rudeboy.

Camo & Krooked feat. Ayah Marar - Cross The Line: http://www.youtube.com/watch?&v=9S_wjIZRp24

Camo & Krooked - Afterlife (BCVee Remix): http://www.youtube.com/watch?&v=U1VSQ7SRtX0

Camo & Krooked @ Mainframe Live (03. 12. 11): http://www.youtube.com/watch?v=d-5TCppxDJg&

WEB
Camo & Krooked: http://camoandkrooked.com/
Camo & Krooked FB: https://www.facebook.com/CamoKrooked
Camo & Krooked Between The Lines podcast: http://soundcloud.com/camokrooked/camo-krooked-between-the-lines
FB Event: https://www.facebook.com/events/388397407861667/
ROXY: http://roxy.cz/
Shadowbox: http://www.shadowbox.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 25. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Na květnovém Shadowboxu vás rozsekají Camo and Krooked. Vychytané.cz. [Online] 25. 4. 2012. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5493. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Na-kvetnovem-Shadowboxu-vas-rozsekaji-Camo-and-Krooked
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 10:47