Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kult Vandit by Paul van Dyk

Není umění bez umělců – takové je hlavní motto světoznámého labelu Vandit, který založil Paul van Dyk před třinácti lety v Berlíně.
Přidat na Facebook
Tato trance / techtrance značka se krátce po svém založení dostala do podvědomí nejen DJů ale i fanoušků pořádně našlápnuté hudby a dnes o ní můžeme mluvit jako o kultovní záležitosti, která je zárukou kvality a profesionality. Pod její křídla spadá jak produkce těch nejlepších světových trancových umělců tak vlastní rádiová show a vyhlášené mejdany.

Label
Vandit je velmi žádaným útočištěm všech, kteří ve světě taneční hudby něco znamenají. Svým členům totiž zajišťuje kompletní servis – od skvělé reklamy a exkluzivnímu bookingu až po komplexní realizaci desek. V roce 2008 Vandit vstoupil do digitálních vod a dal tak vzniknout novému sub-labelu Vandit digital. Díky tomu se základna jeho oveček rozšířila o nové talenty, jejichž hudba se díky internetovým distribučním sítím dostává takřka okamžitě na harddisky DJů i kluberů po celém světě. Ostatně díky portálu Beatport si můžete sami poslechnout, jak zní aktuální produkce z dílny labelu Vandit:

http://www.beatport.com/en-US/html/content/label/detail/9311/vanditPřed dvěma lety navíc došlo k navázání spolupráce Vanditu se stejně proslulým holandským labelem Armada. Na světové taneční scéně tak vzniklo spojenectví dvou gigantů, ze kterého pramení neskutečné množství nápadů a tanečních hitů. V současnosti patří mezi nejzářivější jména labelu Vandit (kromě Paul van Dyka) Armin van Buuren, Alex M.O.R.P.H, Giuseppe Ottaviani, Kuffdam & Plant, 4 Strings, Aly & Fila, Josh Gabriel, Orla Feeney a další.Rádiová show
Pod hlavičkou Vanditu funguje také populární rádiová show, v rámci které se v průběhu dvou hodin představují ti nejlepší z Vandit records a jejich kamarádi. Tuto relaci můžete exkluzivně ladit i na vlnách českého Danceradia a to vždy v pátek od 20 hodin!
Více informací naleznete na http://www.danceradio.cz

Zdroj: TZ Citadela
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 23. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Kult Vandit by Paul van Dyk. Vychytané.cz. [Online] 23. 4. 2012. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5485. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kult-Vandit-by-Paul-van-Dyk
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 16:08