Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Krádeže jí dělají radost

V úterních dopoledních hodinách se na SOC Městské policie Zlín obrátil pracovník bezpečnostní agentury ze SM v OC Zlaté jablko. Uvedl, že byl u nich v provozovně zadržen pachatel pokusu o krádež. Na místo byla vyslána nejbližší hlídka MP Zlín, která zjistila, že se jedná o jim dobře známou, 48letou ženu ze Zlína, jejíž pokus o krádež byl v letošním roce již sedmým.
Přidat na Facebook
Tentokrát se pokusila odcizit zboží v celkové hodnotě 365,30 CZK. Strážníkům žena sdělila, že je jí všechno jedno, že krádeže jí dělají radost a to zejména v případech, když není zadržena. Otázkou ovšem zůstává, jestli jí radost udělá i bloková pokuta, která může ve správním řízení dosáhnout částky až 15.000 CZK.

S téměř čtyřmi promilemi skončila na záchytce
Kuriózní zákrok měli včera strážníci Městské policie Zlín. Na SOC se před 19tou hodinou obrátila pracovnice SM na ulici Sokolská. Uvedla, že se jim v provozovně dostala do místností technického zázemí nějaká podnapilá žena, která odmítá odejít. Na místo byla vyslána hlídka ROJ (rychlé operativní jednotky) která zjistila, že se jedná o 49letou ženu ze Zlína. Ta měla dle pracovníků bezpečnostní agentury vypít v prostorách provozovny láhev alkoholu, kterou měla poté někde odložit a následně si to namířila do prostor pro zaměstnance. Strážníci u ženy provedli orientační dechovou zkoušku s výsledkem 3,67 promile alkoholu v organizmu. Vzhledem k tomu, že chování dotyčné vykazovalo známky nárůstu požitého alkoholu a tato nebyla schopna kontrolovat své chování, byla na místo přivolána i ZZS ZK k posouzení jejího zdravotního stavu. A protože byl krom prosté opilosti jinak po zdravotní stránce v pořádku, skončila v PAZS Kroměříž k odeznění akutní intoxikace.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
středa 18. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Krádeže jí dělají radost. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2012. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5482. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kradeze-ji-delaji-radost
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 16:20