Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

David Koller zavzpomínal na křtu L.A. na své hudební začátky

Pondělní křest nového CD kapely L. A. s názvem Papírové nebe dopadl velmi dobře. Kapela si pozvala do pražského klubu Roxy Davida Kollera, kterého označila jako svůj hudební vzor. David vzal tuto roli velmi zodpovědně, přinesl šampaňské a podělil se o historky ze začátků skupiny Lucie.
Přidat na Facebook
Pětice mladých hudebníků z Plzně na křtu představila písně ze svého debutu Papírové nebe, který v pražské Roxy zároveň pokřtila. “Pro křest debutového alba jsme si vybrali Davida Kollera, protože je pro nás nejvýraznější osobností české hudební scény a respektujeme celou jeho tvorbu, která na nás měla od počátků hraní zásadní vliv. Koncerty Lucie pro nás byly prvními velkými živými zážitky,” říká zpěvák L.A. Pavel Houf a s úsměvem dodává: “David k celé akci přistoupil profesionálně a zodpovědně, nejenže nám dal několik dobrých rad, ale přinesl i flašku k pokřtění desky.” O tom, že začínající kapely nemají na růžích ustláno, ví bývalý frontman nejúspěšnější české skupiny své. “První koncert mimo Prahu jsme s Lucií odehráli v Plzni, měli jsme tam vystupovat s Jižním pólem. Ti to ale na poslední chvíli odpískali, takže jsme seděli v dodávce a přemýšleli nad tím, co budeme dělat. V repertoáru jsme měli písně na hodinu a vybírali, které zahrajeme dvakrát. Když jsme celí pobledlí přišli do kulturáku, vítala nás uvaděčka a dobrácky uklidňovala: ‘Kluci, nebojte, nebude tak zle, je prodaných dvanáct vstupenek.’ Na další koncert už přišlo tři sta lidí a nakonec jsme tam odehráli ty nejlepší koncerty,” vzpomíná Koller, který desku pokřtil spolu s jejím producentem Borisem Carloffem.Zdroj: TZ Championship Music
Lakina
(Lada Váňová)
středa 18. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. David Koller zavzpomínal na křtu L.A. na své hudební začátky. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2012. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5481. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/David-Koller-zavzpominal-na-krtu-L.A.-na-sve-hudebni-zacatky
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 11:41