Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Studentky si hodlaly vyzdobit pokoj dopravní značkou

Netradičním doplňkem si hodlala vyzdobit své přechodné bydliště trojice studentek. Mladé ženy ve věku 20 – 29 let totiž přistihla hlídka Městské policie Zlín z okrsku Jižní Svahy v okamžiku, kdy nesly přenosnou svislou dopravní značku „Práce“ a „Nejvyšší dovolená rychlost“. Stalo se tak v sobotu 14. dubna 2012 hodinu a půl po půlnoci ve čtvrti Mokrá.
Přidat na Facebook
Při následném řešení se strážníci dozvěděli, že se jednalo o nápad nejmladší z nich. Slečna dopravní značku vzala z ulice Pasecká, kde probíhaly stavební práce na silnici, a podle vlastních slov s ní hodlala vyzdobit jejich společný příbytek. Hlídka MP Zlín studentkám nejprve vysvětlila rozdíl mezi dopravním značením a bytovými doplňky, a poté dohlédla na návrat značky na její původní místo. Za protiprávní jednání, které mohlo ohrozit bezpečnost silničního provozu, byla mladé ženě navíc uložena bloková pokuta.

Smolný den zvrhlíka: Neuspěl s masturbací před ženami, ani neutekl před strážníky
Další muž, který nepochopil, že na opačné pohlaví neudělá nejlepší dojem pouhým předvedením svého penisu, zaměstnal strážníky Městské policie Zlín v noci ze soboty na neděli. Půlhodinu před půlnocí v sobotu 14. dubna 2012 přijalo operační centrum MP Zlín oznámení od dvou žen. Ty na ulici 2. května obtěžoval neznámý muž, který před nimi masturboval a dělal jim oplzlé návrhy. Jakmile dotyčný spatřil přijíždějící hlídku, vystřídala jeho erotické choutky touha po troše sportu. Muž se totiž rozběhl pryč, ale jeho pokus o útěk byl stejně marný. Strážníci jej dostihli a zjistili, že se jedná o 44letého muže ze Zlína, kterému v organizmu kolovalo na 1,8 promile alkoholu. Jeho protiprávním jednáním se nyní bude zabývat příslušný správní orgán. Za přestupek proti občanskému soužití tak zvrhlíkovi hrozí pokuta až do výše 20.000 CZK.

Děvčata jela z hřiště rovnou na policejní stanici. Bylo po nich vyhlášeno pátrání
Čtveřice děvčat ve věku 15 – 17 let a stejně tak čtyři mladíci ve věku 20 – 23 let se v neděli 15. dubna 20112 po poledni bavili na dětském hřišti ve čtvrti Podvesná. Na tom by jistě nebylo nic špatného, pokud by si dva z mladých mužů nepřinesli krabicové víno, které zde konzumovali. Samozřejmě tak činili v rozporu s obecně závaznou vyhláškou o zákazu konzumace alkoholických nápojů na některých veřejných prostranstvích. Ta totiž mj. zakazuje konzumaci alkoholických nápojů na dětských hřištích. Ihned po upozornění ze strany náhodného svědka na místo vyrazila hlídka Městské policie Zlín. Strážníci následně všem přítomným objasnili ustanovení zmíněné vyhlášky a současně také ověřili jejich totožnost. Poněkud překvapivě přitom zjistili, že nacionále přítomných dívek figurují v databázi osob, po kterých je vyhlášeno celostátní pátrání. V součinnosti s dalšími hlídkami jak městské, tak i republikové policie, proto eskortovali hledané dívky na služebnu zdejšího obvodního oddělení.

Zdroj: TZ Městská policie Zlín
Lakina
(Lada Váňová)
úterý 17. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Studentky si hodlaly vyzdobit pokoj dopravní značkou. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2012. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5480. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Studentky-si-hodlaly-vyzdobit-pokoj-dopravni-znackou
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:06