Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Wanastowky letí na Wenuši s mezipřistáním v Brně

Skupina Wanastowi Vjecy vyráží na turné! Kapela chystá třináct unikátních koncertů jak v České republice, tak i na Slovensku a slibuje show přímo meziplanetární! WV, původně „studiový“ projekt dvou členů, se nově představí ve čtyřčlenné sestavě. Do Brna se kapela chystá již ve čtvrtek 19. dubna 2012.
Přidat na Facebook
Turné by mělo být výjimečnou audiovizuální podívanou, doplněnou nekompromisním zvukem, skvělým světelným parkem a pyrotechnikou. Na turné zazní nové pecky z posledního alba ‚Letíme na Wenuši‘ a chybět samozřejmě nebudou ani největší hity jako Sbírka zvadlejch růží, Lži sex & prachy, Andělé, Tak mi to teda nandey a další. Množství techniky, které s sebou kapela poveze (cca čtyři třináctimetrové návěsy), a počet obslužného personálu (cca 25 osob) slibují, že to bude stát za to, a že Vjecy nepodcenili ani ty nejmenší detaily. Do kapely se po odchodu zakládajícího člena P.B.CH. na podzim roku 2010 vrátili dvě postavy z nejlepšího období Wanastovek, bubeník Štěpán Smetáček a baskytarista Radek Havlíček, kteří doplnili zpěváka a kytaristu Roberta Kodyma a kytaristu Tomáše Varteckého. Fanoušci se tak mohou těšit nejen na nové hudební aranže, ale také na originální audiovizuální podobu každého songu. O tom, že si na unikátních videoprojekcích, jež by měly být jedním ze stěžejních prvků turné, dala čtveřice skutečně záležet, svědčí i fakt, že na jejich přípravě pracuje již od konce minulého roku. Produkce turné se ujala Pink panther Agency, za kterou stojí viditelné výsledky ve spolupráci s kapelou Kabát a v minulosti např. i se skupinou Lucie.

Vstupenky na turné mají celorepublikově stejnou cenu, a to 350 CZK. Není zde rozděleno sezení a stání, takže platí pravidlo: kdo dřív přijde, ten sedí nebo stojí blíže pódiu. Vstupenky jsou ke koupi na webovém portálu www.ticketportal.cz a ve všech prodejních místech společnosti Ticketportal. Online služba HOMEticket, jež společnost Ticketportal nabízí, navíc umožňuje zakoupit lístky na internetu a rovnou si je vytisknout na vlastní tiskárně, takže pro ně není třeba nikam chodit.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.

Lakina
(Lada Váňová)
úterý 17. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Wanastowky letí na Wenuši s mezipřistáním v Brně. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2012. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5479. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Wanastowky-leti-na-Wenusi-s-mezipristanim-v-Brne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 04:35