Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Postavte váš fotbalový team hvězd!

Chodíte na fotbal? Máte svoji oblíbenou hvězdu, oblíbeného hráče. Je jedno, že hraje u vás vedle potoka, pomožte mu do Teamu hvězd a získejte bezva dárky!
Přidat na Facebook
Hrají nejoblíbenější hru na celém světě. Bydlí někde blízko vás. Vy znáte jejich vášen. My zatím ne! Ukažte je právě teď všem! Hledáme fotbalové hvězdy různého věku z našeho regionu. Skutečné borce, kteří podle vás patří mezi ty nejlepší, ale jen se o nich ještě tolik neví. Možná si myslíte, že by měli hrát i ve vyšší soutěži a za lepší team. Pomůžete jim do Teamu hvězd? Na vybrané hlasující čekájí bezva dárky a spousta zábavy na naší fotbalové road show i při finálovém exhibičním zápase!

Tak přesně toto si můžete přečíst na www.teamhvezd.cz a také hned nominovat vašeho oblíbeného hráče dle pravidel na stránce. Nebo že by se snad konečně a právě teď otevíraly možnosti nové fotbalové kariéry právě vám samotným? No proč ne! I tato možnost tady je, vystopit z anonymity a ukázat své fotbalové umění celému světu. Celá soutěž je právě teď na samotném startu, takže jste zatím nepřišli o tu jedinečnou šanci se zapojit. Právě teď hledáme jedenáct fotbalových hráčů do Teamu hvězd a to bez rozdílu pohlaví, zkušeností nebo snad profi či amatérské úrovně, je to skutečně jen a jen na vás a vašich fanoušcích, jestli vás do konce června nominují do Teamu hvězd. Během léta 2012 pak proběhne volba jedenácti nejlepších dle vašich nominací a v září už finálový zápas proti all-star teamu složeného ze sportovců, herců, zpěváků...

Mimochodem každý víkend až do konce června budeme mířit na jeden námi vybraný zápas, kde také natočíme krátké reportážní video. Na každém takovém zápase také diváci volí nejlepší hráče a ty můžete dnes vidět také na fotce. Tentokrát vaše hlasy rozhodly, že těmi nejlepšími jsou Vladimír Řihák za FC Orel Uherský Brod a Richard Michalčík za team TJ Záhorovice. Takže nezapomeňte sledovat www.teamhvezd.cz i pro tyto informace. A na závěr slovy klasika - sportu zdar a fotbalu zvláště.

Více informací zde:
www.facebook.com/teamhvezd
www.youtube.com/teamhvezd
www.soundcloud.com/teamhvezd

majkl
(Michal Gaja)
pátek 20. 4. 2012 09:00
Gaja, Michal. 2012. Postavte váš fotbalový team hvězd!. Vychytané.cz. [Online] 20. 4. 2012. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5473. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Postavte-vas-fotbalovy-team-hvezd!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.236.65.63
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 18:04