Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Apráles 2012 aneb největší festival studentských kapel ve Zlíně

Námořnická Unie pořádá již čtvrtý ročník festivalu studentských kapel UTB ve Zlíně.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Apráles 2012
středa 25. dubna 2012 12:00
(konec +- středa 25. dubna 2012 19:00)
Park mezi hostincem Pod Lipou a Nadací Tomáše Bati
Zlín (CZ)
Termín akce je stanoven na 25. dubna 2012 od 12:00 hodin. Festival Apráles se již čtvrtým rokem bude konat v prostorách parku mezi hostincem Pod Lipou a Nadací Tomáše Bati.

Návštěvníci se již od pravého poledne mohou těšit na vystoupení třech soutěžních studentských kapel. FIRERICE je studentská kapela z Fakulty technologické a původem z Vlachovic, jejíž tvorba je zaměřena na acoustic-world music. Dalším soutěžícím je GINGER, formace z Fakulty managementu a ekonomiky, která je původem z Přerova, známá svým neotřelým rock’n’rollem. Třetici vybraných uskupení uzavírá hudební záležitost DĚDOVY BLECHY, zastupující Fakultu multimediálních komunikací, původem z Vysokého Mýta a věnující se alternativní rockové tvorbě.

Každá ze studentských kapel bude usilovat o získání hudební ceny Apráles 2012 na základě hlasování všech zúčastněných. V loňském roce vyhrála tuto cenu kapela MANEWR z Fakulty technologické, a také produkci této skupiny v letošním roce budou moci návštěvníci vidět na pódiu.

Mimo studentskou soutěž vystoupí kapela z Fakulty aplikované informatiky CRIMINAL COLECTION, která tak zahájí svoji další šňůru po festivalech a majálesech, jenom v květnu odehraje šest velkých koncertů.

Vrcholem večera bude nesporně kapela INE KAFE revival, mladá a velmi nadějná formace, kdy originální repertoár zvládají na výbornou a již několik let se těší velké popularitě široké veřejnosti.

Na závěr festivalového večera bude připravena zlínská kapela REGGAY, která přítomné rozvlní svými karibskými a jamaskými rytmy reggae.

Od 21:00 hodin zároveň začne v rockovém klubu Golem svoji produkci zlínské swingové těleso AVION SWING BAND a za rockovým pultem bude připraven Vašek Vymětalík.

Celým hudebně-zábavným odpolednem bude návštěvníky provázet televizní moderátor Petr Suchoň.

Pořadatelé slibují silný exotický zážitek v podobě legendárních námořnických soutěží, pečlivě připravených chutných pokrmů a bohatého vedlejšího zábavného programu. Pořadatelé slibují dostatek pravého námořnického pití za skutečně studentské ceny.

Vstup na celou akci je zdarma a akce je určena pro širokou veřejnost. Akce se bude konat za každého počasí, tedy buď v parku, nebo v rockovém klubu Golem.

Více info na http://aprales.namornickaunie.com a http://www.facebook.com/namornickaunie
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 18. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Apráles 2012 aneb největší festival studentských kapel ve Zlíně. Vychytané.cz. [Online] 18. 4. 2012. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5464. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Aprales-2012-aneb-nejvetsi-festival-studentskych-kapel-ve-Zline
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 13:31