Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

2. narozeniny Out Of Control - Majk Spirit !

Pořad Out Of Control, který můžete poslouchat každé úterý večer na vlnách rádia Helax, slaví své druhé narozeniny Všichni oslavenci se mohou dostavit 20. dubna do Bonver Arény, kde se rozjede mejdan jako víno.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
2. Narozeniny Out of Control
pátek 20. dubna 2012 21:00
(konec +- sobota 21. dubna 2012 04:00)
BONVER Aréna
Ostrava (CZ)
Hlavní hvězdou bude slovenská rapová superstar Majk Spirit, který je aktuálně nejvybookovanějším rapovým slovenským umělcem, kam přijede, tam je natřískáno až po střechu. Ovšem abychom zpříjemnili čekání, připravili jsme pro vás bohatý program.

Krom DJs jako je Daniell či Marthy vás čeká Streetdance battle mezi výběrem nejlepších tanečníků z Beat Up Ostrava a Roots Copany. Dále breakdance battle, který neodmyslitelně k pořádnému rapovému mejdanu patří. Proti sobě si to rozdají legendární crew jako jsou Breakbones z Karviné, Wegets z Havířova, Upwards z Opavy a Bad Boys z Kopřivnice.

Na programu bude také finále Helax freestyle a beatbox battlu, do něhož se můžete stále přihlásit. A nesmí chybět ani pořádný rapový support. Parta Safari vydala na počátku roku desku Flow Food, která se bude servírovat za doprovodu pořádného bordelu. Celý večer ještě doplní frýdecko-místecká dvojice Harmony a Danger s jazyky ostrými jako břitva a flow, která nenechá nikoho na pochybách o budoucnosti severomoravského rapu. Navíc Harmony je několikanásobný freestyle šampión!!!!

Celým narozeninovým mejdanem bude provázet Mr. Lowa a krom velkého pódia, světelného a zvukového arsenálu z továrny Turda Production bude na místě i velkoplošná LED stěna, kterou poskytla společnost Lepoda. Nezapomněli jsme ani pitný režim, proto na místě budou bohatě vybavené bary, kdy drinkem večera bude kombinace 2 x Helsinky vodka a Redbull za 99,- Kč.

Brány Bonvér Arény se otevřou úderem 20:00 hodiny a pojedeme až do 04:00. Vstupenky můžete nakupovat v předprodejích za 160,- Kč ve streetwear shopu Queens na Šubertově ulici v centru Ostravy nebo v prodejně Subform v OC Futurum. K dispozici bude také omezený počet VIP vstupenek za 599,- s exkluzivním místem před pódiem a neomezenou konzumací Helsinky vodky s Redbullem. Na místě bude vlezné 200,- Kč a není se čeho bát, Bonver Aréna je opravdu veliká!!!!

Vstupenky můžete také vyhrávat ve vysílání rádia Helax v pořadu Out Of Control a exkluzivně také v úterý 17.dubna, kdy na Helaxu bude probíhat „Den s Majkem Spiritem“, který vyvrcholí rozhovorem ve večerním vysílání.

Sleduj a chekuj info na www.outofcontrol.cz, helax.tv a FB událost (https://www.facebook.com/events/180601852038783/)

winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 17. 4. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. 2. narozeniny Out Of Control - Majk Spirit !. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2012. [Citace: 5. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5460. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/2.-narozeniny-Out-Of-Control---Majk-Spirit-!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: pondělí 5. prosince 2022 19:50