Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Exit festival zveřejňuje další jména do svého lineupu!

Wolfmother, Gossip, Richie Hawtin, Miss Kitten, Art Deparment, Maceo Plex
Přidat na Facebook
K hlavnímu line upu festivalu se již přidali New Order, Wolfmother a the Gossip.

Charismatický Beth Ditto hlásí příjezd do Novi Sadu spolu s Gossip na čtvrtek 12.7., kdy připraví nezapomenutelný uvítací večer. Kombinace soulu, punku a Bethových neuvěřitelných vokálů a spousty fanoušků, kterou získali the Gossip díky své nakažlivé síle a lákavé post- punkové rockové hudbě. Jejich třetí ablum „Standing in the Way od Control“ jim přineslo mezinárodní chválu kritiků, následně bylo roku 2009 vydáno jejich další album „Music for Men“, které získalo hlavní hudební label. S hity jako „Heavy Cross“ a „Long Distance Love“ se jednou the Gossip vrátí znovu na hlavní stage s jejich vzrušujícím tanečním kotlem plným mimořádné energie.

Australská skupina Wolfmother se představí se svým kvalitním non sense rockem v neděli 15. července. Slavně popisováni jako „co se stane, když se Mars Volta, Black Sabbath, Led Zeppelin a White Stripes srazí ve vesmíru“, jejich představení však nezklame. Za jejich relativně krátkou kariéru skupina získala nespočet mezinárodních ocenění, včetně Grammy za jejich single „Woman“ ze stejnojmenného alba z roku 2005. Rychle se stali i základem pro rocková rádia po celém světě, EXIT proto s nadšením přivítá celosvětově uznávanou kapelu na main stage.

Mocný line up Dance Areny je také spojován s některými velkými a skvělými jmény elektronické scény, včetně Richie Hawtina, Miss Kitten, Art Department a Maceo Plex.

Richie Hawtin nepotřebuje představovat, když je to jeden ze světových DJů, producentů, hlavních představitelů techno scény a vlivných hráčů druhé vlny Detroitského techna. Je také známý pro svou abstrakci, pracuje pod jménem Plastikman a je hlavním honchem Minus labelu. Richie je umělec, který posouvá hranice a do EXIT Dance Areny zavítá v sobotu 14. července se svou skvělou LED show s vizuály Aliho Demirela.

K Hawtinovi se14.7. přidá i Miss Kitten, která bude na festivalu EXIT účinkovat poprvé. S vybroušenými dovednostmi pokročila ve zvuku spíše do ujetého, elektro a elektronického stylu. Miss Kitten má prazvláštní intuitivní cit k výběru hudby, který nejen proudí, ale také zachovává nejhlavnější smysl akce. Se svým dlouhodobým partnerem Hackerem vytvořila nahrávky jako „Frank Sinatra“ a „1982“, které ji dostaly do elektronické elity. Spolupráce s lidmi jako Felix Da Housecat a Sven Vth posílili její nově zavedený status. Miss Kitten letos chystá vydání třetího sólového alba, takže se můžeme těšit na exkluzivní premiéru v Dance Aréně.

Crosstown Rebels a Art Departement se představí 15. 7. v Dance Areně se svým prvním společným vystoupením vůbec. Duo složené z Kanaďana Kennyho Glasgowa a největší kanadské rebelské hvězdy Johnnyho Whita. Kennyho kariéra začala v osmdesátých letech s Narcotic, Jinxx, Turbo stejně dobře jako s vlastním labelem Method 11/11 a Whitův label No.19, jehož diskografie roste neskutečně rychle a dnes stojí na předních místech mezinárodní scény. Zvláště je kritiky velmi uznáván i jako nejmodernější undergroundových producentů Severní Ameriky.

Na 15. července je dalším potvrzeným také Maceo Plex, jeden z Crosstown Rebels labelu. Po dlouholeté produktivní práci na mnoha labelech jako Treibostoff, Dumb Unit, Audiomatique, Maceo aka Maetrik hrál v některých z nejlepších klubů jako Rex, Cocoon, Fabric, Womb atd. Od té doby začal Maceo stahovat zpět jeho robotického Armora, aby ukázal více hudební a rytmické stránky v hudbě zářící jasněji než hvězda Sirius a jeho scéna bude na EXITU v galaktických rozměrech.

Dance Arena je proslulá svou neuvěřitelnou energií a scénou obklopenou vodním příkopem. Od techna přes elektro až po dirty house s disco twist, Dance Arena je plná chutí všeho druhu a udrží vás v tanečním rytmu po celou noc. Energie nových talentů by zasloužila smeknout klobouk, hudba v areálu nikdy nemizí a zkušenosti s 20,000 lidmi tančícími do doby, než slunce vyjde zpoza hradeb příkopu, jsou opravdu neskutečné. 2012 je připraven na další rok ryze elektronické hudby nejvyššího kalibru a tato jména jsou pouze ochutnávkou toho všeho.

PROZATÍMNÍ LINE UP:

New Order, Wolfmother, Gossip, Buraka Som Sistema, Richie Hawtin, Luciano, Miss Kitten, Reboot live, Art Department, Maceo Plex, Kenny Larkin, Robert Dietz a Maayan Nidam.

VSTUPENKY:
Vstupenky ranních ptáčat: 85 plus rezervační poplatek- VYPRODÁNO
Vstupenky klubu loajálních: 89 plus rezervační poplatek
Standartní vstupenky: 95 plus rezervační poplatek
Campingové vstupenky: 25 plus rezervační poplatek
VIP vstupenky: 220 plus rezervační poplatek

Kup vstupenky přímo od EXITU prostřednictvím internetu na http://www.etickets.to/buy/?e=7674 a našich partnerů: HMV, Resident Advisor, See Tickets a Skiddle

DOPRAVA A UBYTOVÁNÍ:
Dostat se na EXIT nikdy nebylo jednodušší, rychlejší a levnější! Nejbližší letiště je v Bělehradu, lety zařizují britské společnosti JAT a WIzz Air. Bělehrad je hodinu cesty od Novi Sadu, kam se dostanete taxíkem nebo festivalovým autobusem EXIT trip. EXIT trip je oficiálním přepravcem a poskytovatelem ubytování pro EXIT Festival za nejnižší ceny. Nabízí spoustu slev letů, ubytování a místních přeprav, více najdete zde http://www.exittrip.org

O EXITU:
Exit Festival je každoroční hudební festival konající se v srbském Novi Sadu od roku 2000. Koná se od čtvrtku 12. do neděle 15. července v kouzelné Petrovaradinské pevnosti s výhledem na řeku Danube. Exit i nadále patří mezi přední evropské hudební festivaly.

EXIT je jeden z nejdobrodružnějších a cenově nejdostupnějších festivalů s rozmanitým a nabroušeným line upem, levnou stravou a pitím přímo na místě a nejlepším campingovým zařízením s možností sprchy, doprovázen oslnivým balkánským sluncem. S větším vybavením, snadnějším a levnějším cestováním, unikátním umístěním, strhujícím počasím a atmosférou odlišnou od mnoha dalších festivalů, EXIT nabízí 4 dny za ceny menší než mnohé britské festivalové vstupenky.

Účastnit se EXITU je zábava, místo v Srbsku je jedním z východoevropských skrytých pokladů. Cesta letadlem, vlakem nebo karavanem se vyplatí a určitě nebudete zklamaní. EXIT je nefiremní událost s unikátní historií datující se od studentského protestu v komunistickém miloševičském režimu. Hudba je univerzální jazyk, který spojuje lidi a dělá svět lepším místem. Být částí něčeho, co je víc než jenom festivalem, kde hédonismus střetává aktivismus a spojuje lidi v jednu myšlenku. „Bav se a pamatuj- apatie je nepřítel.“
Malebné městečko Novi Sad také nabízí bohatou kávovou kulturu. Strávíte dny lenivým popíjením kávy a užíváním srbského slunce a pohostinstvím barů, kaváren, restaurací a obchodů.

EXIT vesnička je nejlepší způsob, jak si festival užít, poznat nové přátele, tančit na pláži nebo se cákat ve vodě. Od samotného festivalu je jen kousek a má vlastní zábavní a hygienické vybavení.

Exit také podporuje mnoho společenských a humanitárních akcí. Nadace Exit byla založena roku 2010 a podporuje vzdělávání v Srbsku.
winslayer
(Lukáš Plaček)
úterý 17. 4. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Exit festival zveřejňuje další jména do svého lineupu!. Vychytané.cz. [Online] 17. 4. 2012. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5458. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Exit-festival-zverejnuje-dalsi-jmena-do-sveho-lineupu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 16:37