Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Bon Iver, jeden z držitelů ceny Grammy se letos představí na Douru!

Na nejslavnějším ceremoniálu v hudebním světě převzal ceny za Nejlepšího nového umělce a Nejlepší album alternativní hudby - a to je pouze začátek dlouhé a bohaté kariéry Bon Ivera.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Dour festival
čtvrtek 12. července 2012 18:00
(konec +- neděle 15. července 2012 18:00)
Dour
Dour (Belgium)
Po pozoruhodném a chvályhodném výkonu v Saturday Night Live před několika dny budou všichni určitě sledovat opakování Holocene do doby, než se tento muž sám nepředstaví 24. na na festivalu Dour.

Od indie po punk: 7 nových rockových jmen!

Mladý a talentovaný umělec Kurt Vile se na Douru letos představí doprovázen svou kapelou The Violators. S písněmi z nedávno vydaného výjimečného alba Smoke Ring For My Halo bude jeho představení zaručeně speciální.

Destroyer se až z Kanady přijede pochlubit svým tajemným, poetickým a podivínským indie rockem, který jsme měli možnost slyšet z jejich posledního alba Kaputt (2011).

Nizozemská kapela The Ex, která proslula svou spoluprací s hudebníky z celé Afriky, spojí síly s etiopskými Getatchew Mekuria a představí strhující mix free jazzu a post-punku.

A jestli se váš hudební vkus pohybuje mezi folkem a punkem, potom vás pravděpodobně učiní šťastnými The Subways, kteří se na Douru ukážou stejně jako americká skupina Against Me!.

A něco tvrdšího, přivítáme novou kapelu Turbowolf pocházející z Bristolu stejně jako Liege band The K., vítězové hudební soutěže Concours Circuit 2011 kategorie hard rock.

Jste spíše fanoušky electra, rapu, dub stepu, metalu nebo něčeho dalšího? Tak žádnou paniku, je tu stále dalších 170 potvrzených umělců!
winslayer
(Lukáš Plaček)
pátek 30. 3. 2012 08:00
Plaček, Lukáš. 2012. Bon Iver, jeden z držitelů ceny Grammy se letos představí na Douru!. Vychytané.cz. [Online] 30. 3. 2012. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5456. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Bon-Iver,-jeden-z-drzitelu-ceny-Grammy-se-letos-predstavi-na-Douru!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:08