Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Summer Of Love THE NIGHT DJ Stage na Open Air Festivalu

Více než 10 let byl festival Summer Of Love hlavní událostí letní elektronické taneční sezóny u nás.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Open Air Festival 2012
čtvrtek 9. srpna 2012 21:00
(konec +- pátek 10. srpna 2012 04:00)
Letiště Panenský týnec
Panenský týnec (CZ)
Byla to slavná éra a vyrostla na ní celá generace mladých lidí, kteří na Léto Lásky dodnes často vzpomínají. Však také je na co vzpomínat. Na Summer Of Love během let hrály hvězdy jako Kraftwerk, Stereo MCs, Audio Bullys, DJ Rush, Chris Liebing, Westbam, Green Velvet, Swayzak, Richie Hawtin, Kosheen, Adam Beyer, Umek, Roni Size, Grooverider, DJ Marky, Aphrodite a stovky dalších.Open Air Festival vedle hvězdných jmen jakými jsou: Fatboy Slim, Amy Macdonald, Mando Diao, Bloody Beetroots DJ Set a Gorillaz Sound System, nabídne i kvalitní elektronickou párty na SOL THE NIGHT DJ Stage, která pojede až do ranních hodin. Po dvouletých prázdninách se tak Summer Of Love vrací v nové, jedinečné a zajímavé podobě. Vystoupí zde několik zajímavých a známých DJs ze zahraničí, plus česká a slovenská DJská špička. Atmosféru Summer Of Love a žhavou celonoční párty si rozhodně naplno užijete! Jména vystupujících DJs budeme postupně zveřejňovat od začátku května, spolu s dalšími podrobnostmi, které najdete zde: www.summeroflove2012.czDalší možností jak ušetřit je akce 1+1 vstupenka na Open Air Festival zdarma pro členy O2 Extra Klubu, kde jeden vstup vyjde v přepočtu na 440 Kč a VIP na 880 Kč! Více informací najdete na www.o2extra.cz/klub. V předprodeji jsou už i vstupenky do stanového městečka pro rodiny s dětmi, cena jedné ubytovací vstupenky včetně parkovného je 500 Kč. Navíc registrovaní uživatelé portálu kamsdetmi.com mohou získat 25% slevu. Více informací na www.kasmdetmi.com.Držitelé studentských karet ISIC, IYTC, ALIVE, ITIC mají nárok na 150 Kč slevu z aktuální ceny vstupenek (klasických i VIP) v rámci předprodeje v síti Ticketpro i z ceny na místě. Sleva platí od 1. dubna do 11. srpna 2012 a lze ji uplatnit na všech pobočkách předprodejní sítě Ticketpro nebo na oficiálních prodejních kasách na místě konání akce.Pokud se už nemůžete dočkat léta, přijďte na zahřívací párty s Open Air Festivalem! A pozveme Vás rovnou na dvě akce: v pátek 11.5. se můžete znovu potkat s thajskou DJane Nakadia (jistě pamatujete její skvělý výkon v O2 Extra zóně na OAF) a v sobotu 19.5. s maestrem Afrikou Islamem. Obě párty se konají v předním pražském klubu Atelier v Žitné ulici. Za vstup zaplatíte jen stovku!

www.openairfestival.cz
www.summeroflove2012.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 14. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Summer Of Love THE NIGHT DJ Stage na Open Air Festivalu. Vychytané.cz. [Online] 14. 4. 2012. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5450. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Summer-Of-Love-THE-NIGHT-DJ-Stage-na-Open-Air-Festivalu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.194.21
Serverový čas: pátek 22. září 2023 00:18