Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sensation představuje Axwella!

Jednoho z ambasadorů Swedish House Mafia ...
Přidat na Facebook
Nejúspěšnější a nejvlivnější remixér 21. století, člen slavné Swedish House Mafie, Axwell bude jednou z hvězd, které vás provedou sedmi stupni osvícení na letošní Sensation „Innerspace“. V sobotu 19. května tak vystoupí po boku dalších DJs, jakými budou Mr. White, Deniz Koyu, Mark Knight, Sander van Doorn a Daniel Sanchez & Juan Sanchez.

Tohoto světového DJe a producenta, který doslova drtí přední příčky světových hitparád, jak radiových, tak hudebních televizních stanic, snad není třeba představovat. Od svých teenagerovských let, kdy se sám učil tajemné vědě syntetizéru a dalších vychytávek k tvoření hudby, se dopracoval, až na jednoho z Top DJs ankety Top 100 DJ Poll, časopisu DJ Mag.

Mafioso Axwell pro naši planetu vytvořil jedny z největších klubových hitů, jako například nekonečně upliftingovou skladbu „Feel The Vibe“, kde přetransformoval originální verzi skladby do taneční podoby a využil skvělého hlasu, krásné Tary McDonald. Ve spolupráci s dalším členem Swedish House Mafie, Stevem Angelem vyprodukoval skladbu „Tell Me Why“.

Avšak rok 2007 opravdu upevnil Axwellovi status producenta, se silným komerčním hitem „I Found U“. Za zmínku stojí také fantastická skladba „Leave The World Behind“, na které spolupracoval s Laidbackem Lukem, Stevem Angellem a Sebastianem Ingrossem. Dále pak hit roku 2010 „Nothing But Love For You“ a samozřejmě taneční bomba loňského léta „Save The World“ v produkci Swedish House Mafie, která se dlouho držela na předních příčkách světových hitparád.
Není to ale jen úspěšná produkce, která z Axwella dělá hvězdu prvotřídního formátu. Miliony fanoušků po celém světě si získal také díky svému skvělému vystupování, kdy dokáže přepínat mezi housem, technem a electrem, bez jediné kapky potu. Všechny zpožděné lety, čekání na zavazadla, ranní taxíky a pozdní check-in v hotelech se vyplatil. Axwell je hvězda, která stoupá stále výš a výš a jeho produkce se již zapsala do historie taneční hudby. A aby toho nebylo málo, minulý rok byl také nominován na cenu Grammy. Kromě jiného je residentem světoznámého klubu Pacha, Ibiza. Očekávejte upliftingové a mocné taneční bomby od této superstar.

Vstupenky jsou v prodeji v síti www.sazkaticket.cz a na více než 6 500 on-line terminálech v ČR, které jsou umístěny na pobočkách České pošty, prodejnách tabáku a tisku, čerpacích stanicích, hypermarketech, atd. Vstupenky lze také zakoupit v síti Ticketportal.

Přidejte se a pozvěte své přátele na Sensation „Innerspace“ na Facebooku.

Více informací naleznete na:
www.sensation.com
www.axwell.co.uk
www.facebook.com/axwellofficial
www.myspace.com/axwell
www.youtube.com/axwellofficial

Swedish House Mafia – Save The World (Official Music Video):Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 13. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Sensation představuje Axwella!. Vychytané.cz. [Online] 13. 4. 2012. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5447. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sensation-predstavuje-Axwella!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.114s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 12:06