Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kde jsou nejlepší párty? Přece v Bobycentru!

Kdo pamatuje na atmosféru aspoň jedné párty z Bobycentra? Málokteré taneční prostory v Česku mají za sebou tolik výborných párty a plejádů světových DJs jako právě brněnský párty-komplex.
Přidat na Facebook
Soutěžilo se o 2x vstupenka na akci Plus Minus. Chcete vědět, kdo získal ceny? Zobrazit výherce
Ten se skládá ze dvou stagií - La Grotta a Laser Show Hall. Prvně jmenovaná slouží jako druhá stage, kde je, kolem tanečního parketu a vyvýšeného pultu pro DJs, dostatek míst k relaxaci i množství barů pro občerstvení a není problém zde strávit celou párty. Hlavní tahák Bobycentra je ovšem Laser Show Hall, která u nás nemá konkurenci. Obrovský prostor pro DJs, kteří mají výhled na obrovskou taneční plochu, která navazuje na kaskádovitě umístěné příjemné posezení. Dva balkóny či terasy po krajích haly dopřejí všem návštěvníkům výborný výhled na DJs i taneční parket. Hala je také přizpůsobena pro speciální osvětlení pro taneční párty, odtud název Laser Show Hall.

Každý, kdo byl v Boby, si ale nemusí předchozí odstavec vůbec číst, protože zajisté přesně ví, jak to tam vypadá. A kdo tam byl i více než jednou, má taky vyhlédnuté přesně to místečko, které mu vyhovuje, ať už na terase, na vystouplé kostce pro největší tanečníky nebo přímo před DJem. A když má DJ kompletní konfort, výhled na úžasnou halu a spokojené návštěvníky, kterým nic nechybí a cítí se dobře, tak dá do svého výkonu vše, vybere nejlepší hudební produkci a párty má atmosféru, kterou nemůže mít nikde jinde, než právě v Bobycentru.

Vzkříšení tohoto prostoru nás čeká již 20.4.2012 na párty zvané PlusMinus. Představí celá řada zahraničních hvězdných djs, jenž se pohromadě vidí v ČR ojediněle !
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 11. 4. 2012 08:00
Chovancová, Michaela. 2012. Kde jsou nejlepší párty? Přece v Bobycentru!. Vychytané.cz. [Online] 11. 4. 2012. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5436. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kde-jsou-nejlepsi-party?-Prece-v-Bobycentru!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.045s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 02:25