Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Společnost Global Energy se stala hlavním partnerem České Miss 2012

Osmý ročník prestižní soutěže Česká Miss má nového hlavního partnera. Stala se jím společnost Global Energy, alternativní dodavatel výhodné elektrické energie a zemního plynu do domácností, kanceláří a veřejných objektů. Mladá, dynamicky rostoucí firma po úspěchu v roce 2011 plánuje pro rok 2012 nejen širší expanzi na tuzemský trh s energiemi, ale jejím záměrem je také rozvíjet nadační fond Global Care 4ALL, do jehož aktivit by ráda zapojila právě finalistky jediné národní soutěže krásy.
Přidat na Facebook
Přes relativně krátké působení na trhu si Global Energy dokázal získat významný počet klientů i důvěru obchodní partnerů. O tom, že společnost hraje významnou roli na trhu s energiemi, svědčí také skutečnost, že se stala hlavním partnerem osmého ročníku jediné národní soutěže krásy. „Vážíme si možnosti spolupodílet se na dalším ročníku České Miss a jsme hrdým přispěvatelem na postu hlavního partnera. Bude nám velkou ctí a výzvou dodávat energii nejkrásnější dívce Česka po dobu jejího kralování na vítězném trůnu krásy,“ uvedl ředitel společnosti Global Energy Radek Kupka, který nové České Miss 2012 jednadvacetileté Tereze Chlebovské předal na sobotním galavečeru symbolický šek.Jako hlavnímu partnerovi České Miss náleží Global Energy zviditelnění v rámci soutěže a souvisejících reklamních kampaní. Konkrétně se jedná o použití sloganu označující podobu partnerství, exkluzivitu v oboru pro partnera a prezentaci formou kumulovaného sponzorského vzkazu hlavních partnerů v rámci přímého přenosu finále. Partner je ve sponzorském vzkazu uváděn jak vizuálně, tak verbálně. Z partnerské spolupráce dále vyplývá účast zástupce společnosti v porotě, na tiskových konferencích České Miss, umístění loga na oficiálních stránkách a reklamních bannerech soutěže.

Zdroj: TZ Original Communications, s.r.o.
Lakina
(Lada Váňová)
středa 4. 4. 2012 08:00
Váňová, Lada. 2012. Společnost Global Energy se stala hlavním partnerem České Miss 2012. Vychytané.cz. [Online] 4. 4. 2012. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=5430. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Spolecnost-Global-Energy-se-stala-hlavnim-partnerem-Ceske-Miss-2012
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 03:46